Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Hogyan tovább? Nem szeretném...

Hogyan tovább? Nem szeretném ha "megállnék" az iskola elvégzése után, mit tehetnék?

Figyelt kérdés
Mindig megismerek valami újat, a tanáraim által, iskolában kiránduláson, de ha felnőtt leszek? Lesz egy munkahelyem és azontúl már esélyem sem lesz újra művelődni hozzájuk hasonló emberekkel?? Annyira nyomaszt a gondolat, mit kellene tennem hogy ez ne következzen be? Mit tehetnék ellene?

2017. ápr. 26. 19:42
 1/3 anonim ***** válasza:
Amit az iskolában tanulsz annak a nagy részét nem fogod a munkahelyeden hasznát venni. Ott majd tanulsz olyat, aminek hasznát is fogod venni.
2017. ápr. 26. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
De engem olyan is érdekel ami nem a munkámhoz köthető... ha a munkám az lesz hogy egy egyszerű boltos leszek? (nahh jó, azt nagyon nem szeretném, teszek is ellene de sohasem tudhatom)
2017. ápr. 26. 19:51
 3/3 anonim ***** válasza:
Én értem miről beszélsz! Tanfolyamok amikkel tudsz tanulgatni munka mellett. Nekem is egyszerűen muszáj mindig új embereket megismernem, szóval én is folyton járok valamire.
2017. jún. 9. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!