Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Te is megérzed, hogy valaki...

Te is megérzed, hogy valaki pozitív vagy negatív ember?

Figyelt kérdés
Sokszor van olyan,hogy még nem ismerem az illetőt,nem váltottam vele egy szót sem,csak mondjuk belép a terembe és olyan mintha érezném hogy negatív energiái vannak neki. Nem sokkal később bebizonyosul,hogy tényleg rosszindulatú,negatív hozzáállású emberről van szó. De ugyanez volt már fordítva is,hogy úgy éreztem hogy ő egy jó indulatú,pozitív ember és tényleg az volt.
2017. ápr. 29. 07:02
 1/4 anonim ***** válasza:

Ha valaki, főleg ha konkrétan velem szemben hideg, rosszindulatú, negatív, azt megérzem. Akkor is, ha nem mondott (még) semmit, rám se nézett és nincs is oka nem kedvelni.

Nekem a gyomrom szokott jelezni. Az ilyen ember közelében hideg lesz, üres és összeszorul.

2017. ápr. 29. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Első látásra nehezen. Később ha már többet beszéltünk, jobban megismertem az illetőt, akkor szoktak lenni fura érzéseim, amiket nem tudok mivel megmagyarázni. Aztán rájövök egy idő után, hogy mi a baj az emberrel.
2017. ápr. 29. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Megérzem, általában első pillantásra nem de ha egy darabig egy térben vagyunk akkor igen. Érzem hogy nem akarok a közelébe se lenni, a hideg kiráz ha rámnéz. Eddig bejött mindig, sokan ilyenek egyébként szerintem ösztön hogy megérezzük ha valaki nem jó ember esetleg fenyegetést képez.
2017. ápr. 29. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Sok embernek látszik a testbeszédén, a viselkedésén, a kisugárzásán. Az is érződik, mikor valakiből árad a feszültség, a harag, a rosszindulat. Aki vevőbb az ilyenre, mégha nem is tudatosan, de elég könnyen olvassa a másik metakommunikációját, testbeszédét és inkább távolságot tart a negatív emberekkel.
2017. ápr. 29. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!