Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Mi volt a legváratlanabb...

Mi volt a legváratlanabb helyzet, amiben megismertél valakit, aki később tartós része lett az életednek (barát, párkapcsolat)?

Figyelt kérdés

A legtöbb esetben az emberek általában munkahelyen, iskolai/tanfolyami keretek közt, vagy hobbi/sport kapcsán ismerik meg egymást. Nyilván, hiszen adott a közös pont.


De fordult már elő veletek olyan, hogy valakit egy teljesen váratlan szituációban (utcán, boltban, utazási eszközön akár, stb.) ismertetek meg, és az illetővel barátságot/párkapcsolatot alakítottatok ki? Tehát alapvetően olyan helyzetben találkoztatok, aminél nem gondolná az ember, hogy hosszútávú ismeretség alakul ki valakivel. Pl. vonaton/buszon/repülőn/buszmegállóban megkérdeztétek valakitől/megkérdezte valaki, hogy hány óra, és a kialakult beszélgetésből hosszabb barátság/párkapcsolat lett.


A kérdés puszta érdeklődés, kíváncsiság, bármilyen történet érdekel.


Nekem alakult már ki nagyon jó barátság egy olyan helyzetből, amikor kinyitottam valakinek az ajtót, és egyszerűen elkezdtünk beszélgetni.



2017. ápr. 30. 17:19
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Nyilvános mosdóba ismertem meg valakit aki később az osztálytársam lett. Sokat autóztunk és rossz volt a gyomrom, épp hánytam a mosdóba amikor valaki mondta hogy "jól vagy " kb az 5-6 percben amég hánytam nyugtatgatott. Majd egy 10-15 percet még beszélgettünk az ő hasonló történeteiről (neki is szar a gyomra). Majd szeptemberben amikor kezdtem a 9.et az egyik osztály társam ő volt. 8 éve az egyik legjobb barátnőm.
2017. ápr. 30. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%
Valamennyire csalok, de egy konferencián tolmácsoltam és ott találkoztam valakivel, akivel nagyon egy hullámhosszon voltunk. Néha most is ráírunk egymásra, de ez a legrandomabb sztorim.
2017. ápr. 30. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!