Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Az amerikai embereknek mi a...

Az amerikai embereknek mi a véleményük Magyarországról és a magyarokról?

Figyelt kérdés

Ezt úgy értem, hogy úgy általánosságban véve, jó vagy rossz véleménnyel vannak rólunk.

És, hogy tetszik-e nekik a kúltúránk... a kaják, a nyelv, Budapest stb.

Esetleg azt egyáltalán tudják, hogy itt vagyunk Európában ?! xD



A válaszokat előre is köszönöm.



2017. máj. 2. 03:26
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Az amerikaiak nem altalanositanak, hogy "a magyarok ilyenek vagy olyanok"

Azt gondoljak, hogy x szemely ilyen vagy olyan.

Nagyon sokan pedig azt sem tudjak, hol van Magyarorszag, ahogyan te sem tudod, hogy hol van District of Columbia, vagy hol van Idaho.

2017. máj. 2. 04:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem az amerikaiak nem sokat foglalkoznak a magyarokkal és országukkal. Többségük valószínűleg azt sem tudja, hogy hol van a térképen, és azt se, hogy Budapest a fővárosa.
2017. máj. 2. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
50%
Többségük azt se tudja, hogy létezik ilyen ország.
2017. máj. 3. 06:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Nem egy népszerű ország, sokan azt se tudják hol van.

Aki mégis tudja az csak annyit tud hogy Gulash(gulyásleves), Chicken paprikas(csirkepaprikás).

Bár én találkoztam kint valakivel aki azt mondta hogy járt már Budapesten.

2017. máj. 4. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

300 millio ember el az orszagban. Szerinted mi honnan a fenebol tudjuk, hogy mi mindegyiknek a velemenye?!?!?! Ez igy buta kerdes, mar ne haragudj.


14 eve elek az USAban de csakis egy allamban es itt sem talalkoztam mindenkivel, szoval a valaszom abszolut le van szukitve arra a nehany szaz (esetleg ezer?) amerikaira akivel valaha beszelgettem es szobajott a hova tartozasom.


Volt aki azt hitte Magyarorszag valahol Ausztraliahoz kozel van. Volt aki csak annyit tudott, hogy valahol Europaban. De volt olyan is, aki rogton ravagta a szokasos (elozo altal is irt) gulyas, paprikas, szavakat. Sokan voltak akik jartak Budapesten es olyan is volt aki Bartok meg Liszt nevet is emlegette, nyilvan utobbi a tanultabb reteg.


Nincsenek se jo se rossz velemennyel, mert nem ismerik az orszagot. Akik viszont ismerik, mert jartak nalunk, azok persze mindig azt mondjak, hogy jaj de szep, jaj de finom mert az amerikai nagyon illemtudo es ha nem is tettszett neki, nem fogja a kepedbe vagni, hogy "ja, jartam Magyarorszagon, mekkora egy lepukkant fostelep". Ilyet soha nem fogsz hallani egy amerikaitol!

2017. máj. 4. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Amit én láttam, tapasztaltam:

- sokan azt hiszik, hogy volt szovjet állam vagyunk, háborúban vagyunk és életveszélyes dolog hozzánk átjönni

- a többség viszont azt sem tudja, hol vagyunk

- megdöbbentek azon, hogy sok ember olvas a metrón Bp-n :D

- akikkel személyesen beszéltem, pozitív véleményük volt az emberekről (mondjuk egyetemre jöttek át, és egyetemistákkal találkoztak jobbára, nem az ilyen gyök 2 IQ-jú panelprolikkal)

- a kaját sokuk túl fűszeresnek és csípősnek tartja

2017. okt. 31. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!