Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Meghivtak egy szuletesnapi...

Meghivtak egy szuletesnapi bulira, amire szivesen elmentem volna, de ma meghivtak egy masikba is, amire sokkal szivesebben elmennek. Hogyan mondjam le az elsot?

Figyelt kérdés
Mielott barki a jo utra szeretne engem teriteni es azt mondani, hogy mivel az 1.nek igertem meg oda menjek, ne irjatok ilyen kommentet. Mindenkepp a 2.ra megyek el, csak kedves szeretnek lenni es vlamit bekamuzni neki, hogy ne haragudjon ram es jol erezza magat a szuletesnapjan. Alapbol akik az 1.bulin lesznek azokat annyira nem szeretem, de annyi a lenyeg hogy a 2.on sokkal tobb baratom lesz(legjobb baratnom is). Szoval milyen kifogasokat mondjak, hogy lemondjam? Ajandekot nyilvan adok neki utolag, ha mar nem tudtam elmenni a szuletesnapjara.

2017. máj. 8. 23:49
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Szia, máshova megyek vegul, bocs. Jo szórakozást.
2017. máj. 8. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Mondd hogy beteg vagy, aztan beizzitani a kutyafiltert es minden lelkiismeret-fordulas nelkul irany a masik buli
2017. máj. 9. 04:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Szerintem ne kamuzz, úgyis ki fog derülni, hogy a másikon voltál, pár kép csak lesz róla valahol vagy valakinél. Mondd meg, hogy máshova fogsz menni, ajándékot adhatsz neki előre is, ha szeretnél, az úgy talán jobban néz ki, mintha utólag adnál.
2017. máj. 9. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!