Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Én tudom, hogy furcsa vagyok,...

Én tudom, hogy furcsa vagyok, szerintetek ő is az?

Figyelt kérdés

Storytime:

Ma, csütörtökön lenn voltam a benzinkúton, tesómékhoz mentem csak le este 22:30 körül, és volt ott egy csávó, aki a egy köteli településről való és ismerkedni akart, ezért megkérdezte, hogy leülhet-e ahhoz az asztalhoz, ahol mi is ültünk, de éppen csak én voltam ott, mondtam, hogy persze, le is ült. Mondta hogy ismerkedne, a szomszéd településről való és kérdezte, hogy én itt lakom-e, mondt, hogy igen és nyomkodtam tovább a telefonom. Mivel nem szóltam többet, ezért anyit mondott, hogy akkor nincs miről beszélnünk, megitta a maradék sörét, felült a biciklijére és köszönés után eltekert. Ilyen létezik?



2017. máj. 11. 23:06
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Igen, őszintén szólva én is otthagytalak volna ha a telefont nyomkodtad volna tovább.
2017. máj. 11. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Nem vagyok rossz ember vagy ilyesmi, de a spontán ismerkedés nekem baromira nem megy. Meg az, hogy egyedül, egy másik településen, ismerkedik valaki, az mennyire hétköznapi dolog?
2017. máj. 11. 23:13
 3/11 A kérdező kommentje:
Plusz, egy halvány gondolatom volt az, hogy talán ÚGY akar ismerkedni, egy fiú egy fiúval... De arra inkább nem is gondolok.
2017. máj. 11. 23:15
 4/11 anonim ***** válasza:

Most ezen mit vagy kiakadva? Egy ember ismerkedni, beszélgeti szeretett volna, de te voltál olyan bunkó (és ez nem egyenlő a furcsasággal), hogy a telefonodat nyomkodtad, ahelyett, hogy részt vettél volna egy beszélgetésben. Főleg, hogy meg is kérdezték, hogy leülhetnek a közeledbe.

Én is faképnél hagytalak volna, mert tahó emberekkel nem szívesen ismerkedem én sem. Csak megjegyzem: Ha nem állt szándékodban ismerkedni, akkor már az elején közölnöd kellett volna, hogy

"bocsi, haver, leülhetsz,de én nem akarok ismerkedni senkivel."

Vagy fogod magad, elköszönsz, és tovább mész egy másik padhoz.

2017. máj. 11. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Tudom, értem én, hogy egy tahó #&£× vagyok, de szintén nem válasz a kérdésre. És ha úgy mondom, hogy aszociális vagyok, és mivel én mindig önzetlen és rendes voltam az ismerőseimmel, és nagy részük meg szarik rám, ezért nem tudok már nagyon bízni az emberekben. Ettől kevésbé vagyok bunkó/tahó?
2017. máj. 11. 23:23
 6/11 A kérdező kommentje:
Ja, meghát 24 évesen én vagyok silly, hogy itt kérek tanácsot bármire is...
2017. máj. 11. 23:26
 7/11 anonim ***** válasza:

Nekem az egész sztoriban az a furcsa, hogy ki áll le út közben a benzinkúton beszélgetni, meg telefonozni. :D

És mit keresett ott egy biciklista a benzinkúton? Vagy ez valami új szleng a kocsmára? :D


Minden esetre, ha az utóbbi, az ember azért megy emberek közé, hogy szocializálódjon. Ha valakinek, pl: neked nehezére esik emberek közt lenni, akkor miért megy el egy szórakozóhelyre, aminek az a lényege, hogy emberek közt legyél, emberekkel ismerkedj, stb? Akkor már egyszerűbb a boltban venni egy rekesszel, és meghívni a tesódat. :D

2017. máj. 11. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Nálunk a benzinkút egy olyan hely is ahova ki tudsz ülni sörözni, nem nagyon hasonlítanám kocsmához. Tartoztam neki, én ezért mentem le a tesómhoz(35), a felesége is ott volt és a 2,5 éves lányuk, akire rájött a felfedezhetnékem van és lementek a kútra, tesóm közbe sörözött. Ez a pontosabb szituáció.
2017. máj. 11. 23:54
 9/11 A kérdező kommentje:
Szórakozóhelyre sem járok, nem utálom az embereket, van 'baráti' köröm, velük szeretek azért ide oda elmenni, kollégákkal sörözgetni. De itt még mindig nem én vagyom a tárgy :D
2017. máj. 11. 23:57
 10/11 anonim ***** válasza:

Nem te vagy a tárgy, de azt mi nem tudjuk, hogy a másik felet mi motiválta. :D Vannak érdekes emberek akik néha túlságosan is közvetlenek, ennek lehet ezer oka. Az is lehet, hogy mentálisan nincs rendben, az is lehet, hogy oké vele minden, csak magányosnak érezte magát ezért leült oda. Az is lehet, hogy tényleg csak simán ismerkedni akart, az is lehet, hogy meg akart lopni, de az is lehet, amit te hoztál fel, hogy esetleg úgy akart volna megkörnyékezni.


Nem tudjuk, és nem is fogjuk. :D Minden esetre, furcsának furcsa, hogy manapság valaki ennyire közvetlen, és néha ijesztő is. Viszont ha valakire nem fordítasz figyelmet, akkor az nem fog ottmaradni melletted. Lehet, hogy ő meg most téged tart furának, meg telefon kockának, ki tudja. :D

2017. máj. 12. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!