Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Aki még érintett, az hogyan...

Aki még érintett, az hogyan kezeli ezt?

Figyelt kérdés

Mindenhol elég sűrűn atrocitálnak és beszólnak.

Pedig nem tűnők egy testileg és lelkileg gyenge embernek, ennek ellenére bárki megmeri tenni a csesztetést velem szemben.A fiúk méregetnek például.Sokan nekem feszengenek, nagy tömegben és az interneten is engem szúrnak ki akit bánthatnak.(Fizikálisan szerencsére nem bántalmaztak soha, mindenkinek csak a szája nagy.

Ezekre rátesz, hogy mindig csalódok az emberekben, barátokban,a lányokat hidegen hagyom és félig roma is vagyok(sajnos az látszik rajtam jobban)néha ezt ki is használják.


2017. máj. 13. 19:15
 1/9 anonim ***** válasza:

Írod, hogy nem tűnsz testileg és lelkileg sem gyengének.

Nem lehet, hogy átestél a ló túloldalára? Annyira nem akartál gyengének látszani, hogy most agresszívnek, kötekedőnek tűnsz? Talán ezért találnak meg pont téged.

Azért is gondoltam erre, mert én nem vagyok túl erős, törékeny nő vagyok, annak is látszom, és ennek ellenére eddig általában elkerültek mindig a balhék.

2017. máj. 13. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

"Azért is gondoltam erre, mert én nem vagyok túl erős, törékeny nő vagyok, annak is látszom, és ennek ellenére eddig általában elkerültek mindig a balhék."


Tehát akkor agresszív vagy?

2017. máj. 13. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

Lehet, hogy tudat alatt védekezésből szigorúbb vagy gorombább az arcom, erre én is gondoltam.

Aztán jobban átgondolva szerintem ez nem játszik szerepet.

Főleg azért, mert ezek a dolgok már nagyon régiek.

Lehet annyira feszülök, hogy bevonzom a rosszat vagy egyszerűen ez jutott nekem, mert ugye valakinek ezt is át kell élnie :)

2017. máj. 13. 20:06
 4/9 anonim ***** válasza:
Nekem is mindig beszologatnak akár ismeretlen emberek is az utcán, bár szerintem az arcom játszik ebben szerepet, sajnos mindig morcosnak tünök valami miatt és rögtön ez jön le az embereknek, miközben jo kedvem van, de én ezekre nem reagálok semmit, mert nem fogok lealacsonyodni az ö szintjükre és vitába bonyolodni, hanem csak tovább sétálok és ennyi.
2017. máj. 13. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

2: Ez miből szűrted le?

Nem. Visszafogott a viselkedésem. És gondolom, pont ezért nem engem találnak meg a balhés arcok.

2017. máj. 13. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

Vitázni én se állok le.:)

Csak felgyülemlett a sok éves sértegetés, nigg. re..és, ci..nyozás,tiszteletlenség.

2017. máj. 13. 20:16
 7/9 A kérdező kommentje:
Én is lazán, nyugodtan, figyelmesen viselkedek még is minden társasági elfoglaltságnál megtalálnak a nem normálisak.
2017. máj. 13. 20:18
 8/9 anonim ***** válasza:
Hát ez meg az ő inteligencia szintjüket mutatja, hagyd elmenni a füled mellett és ne foglalkozz velük, bár biztos nem könnyű, de erre nem igazán van jobb megoldás sajnos. 4-es voltam
2017. máj. 13. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

okozhatja ezt több dolog is.

1.nincsen humorérzéked.

2.nincsen keret megtartásod.

3.mentegetőzésre hajlamos vagy.

4.nem kezdeményezel,passzív vagy reagáló vagy,nem pedig irányító.

2017. máj. 13. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!