Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » A suliban az osztálytársaim...

A suliban az osztálytársaim nem vesznek komolyan és levegőnek néznek, mit tegyek hogy ez megváltozzon vagy hogy ne érdekeljen a véleményük?

Figyelt kérdés
Ennél már az is jobb lenne ha kimondanák hogy utálnak. Nagyon nem bírom a másik háta mögött kibeszélést, sokkal egyenesebb a másik arcába mondani a véleményedet. De mivel ők ezt nem teszik, folyamatosan stresszelek hogy most majd mit fognak rólam mondani. Mindenhonnan kihagynak "véletlenül" és ha mondok valamit vágják a pofákat. Volt olyan hogy osztálykiránduláson csoportokba voltunk beosztva és fotót akartunk csinálni, és felvetődött a kérdés hogy ki fotózzon. Azonnal a kezembe nyomták a kamerát és mire "cseréltünk" volna, valami különös oknál fogva mindenki szétszéledt és egy boccsal le volt tudva az egész. Vagy amikor egy osztálycsoportot csináltak facen mindenkit beleraktak még a legutáltabb fiút is az osztályból, és véletlenül én kimaradtam. 30 emberből senkinek nem tűnt fel, csak az én kérésemre tettek be. Nagyon bánt ez az egész, és valahogy szeretném ha észrevennének vagy legalább valahogy meggyőzni magam, hogy ne foglalkozzak velük.

2017. máj. 17. 21:46
 1/4 anonim ***** válasza:
33%

Mindenki enber, valamilyen agyi szinttel, tudással, befolyásoltsággal, stb, stb.

Csak sajnálhatod ha ennyire alacsony szinten vannak emberileg.

Vélemény lényegtelen. Csak tények számítanak. Míg egy vélemény nem tény, nem számít.

2017. máj. 17. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
25%
Mikor te leszel valaki ők meg majd alkoholista senkik lesznek majd irigykedhetnek. Gerinctelen, gyáva, szánalmas emberek.
2017. máj. 17. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
83%

Azért ne essünk át ló túl oldalára, ettől még bárki lehet sikeres, sőt a kérdező indul hátránnyal... De az eredeti kérdésere válaszolva, próbálj beszélgetni évfolyamtársakkal, osztálytársakkal. Legyél laza, haverkodj, kötözködj poénosan, utána hipp-hopp azon kapod magad, hogy elhívnak mindenhova. Akik meg azt mondják, hogy jaj de szemetek, meg nem fogják vinni semmire, na ők a lúzerek, ők azok akik semmit se értek el és irigyek. Te képes vagy változtatni! Sok sikert, kérdező! ;)

Ui.: A gyökerektől jöhet a lepontozás, hogy meglegyen a napi sikerélmény.

2017. máj. 17. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Sajnos én is elég hasonló helyzetben vagyok. Gyakran érzem, hogy lenéznek az osztálytársaim, illetve nem szívesen keresi a társaságomat. Igaz, hogy nagyon visszahúzódó vagyok és valószínűleg ez az oka, de ennek ellenére nem gondolom, hogy bármi baj lenne velem. Aztán kitudja...
2017. máj. 18. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!