Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Lányok! Városba, bevásárló...

Lányok! Városba, bevásárló központba, hogyan lehetne leszólítani titeket, és megismerni?

Figyelt kérdés
2017. máj. 18. 20:48
 1/10 anonim ***** válasza:
23%
"Szia! Az X egyetemen tanulok Y szakon, és a szakdolgozatomhoz lenne szükség egy személyes interjúra Z témában."
2017. máj. 18. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Csá, pufimalac! Gyüssz topogni?
2017. máj. 18. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
2017. máj. 18. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim válasza:
62%
huuuu en mindig azt csinaltam, hogy oda mentem egy-ket emberhez aki szimpi volt, es kertem toluk segitseget, majd mondtam, hogy huh az xy baratom meg 20 perc mire jon, es akkor megkerdezem nem-e zavarnam ot, ha vele lennek egy kis ideig, amig nem talalkozok vele,es amikor le telik ez a kis ido mi dig elkerem a nevuket, hogy hadd jeloljem be oket facen, es eeeennyi:D ha erdeklik oket ki az a baratom, az lb-m mindig tartja a hatat 😂😂 de en imadom ezt csinalni, vicces is es rengeteg un baratokat szerzek vele
2017. máj. 18. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
13%
Szerintem nekem a legkönnyebb, mert medvecukrot árulok és amikor széplány vesz a medvecukorból akkor adok neki még vagy 10 dekát ajándékba. És este már jön is a telefon: –Hé cukros bácsi, otthon vagy? Felugorhatnék még egy kis medvecukorért? :-D
2017. máj. 18. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Velem történt egyszer, hogy sétáltam hazafelé és utánam futott egy srác. Megállított és elkezdte a szövegét, hogy egyszerűen nem bírta megállni hogy utánam ne jöjjön, annyira szép vagyok, különös kisugárzásom van...... Meg szeretne ismerni. Eleinte kicsit megijedtem (borzasztó zárkózott vagyok, nehezen ismerkedek), de mivel meggyőző volt megadtam a facebook elérhetőségem, aztán nem történt semmi. :D Nem is bánom, mert abból ítélve ahogy rám nézett csak egy éjszakás kalandra vágyott.

Remélem nem gond, hogy elmeséltem! Szerintem fontos, hogy bizalomgerjesztő legyél és ne tűnj erőltetettnek, kétségbeesettnek.

2017. máj. 19. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 Vanitas válasza:
Egyszer mekiztem a barátnőmmel és két fiatal srác megkérdezte kedvesen csatlakozhatnak e?Mi meg mondtuk,hogy igen beszélgettünk,de hamar kiderült,hogy nem jön be senki senkinek komolyabban és elköszöntek.
2017. máj. 21. 01:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

mekiztem


Hát visítok a röhögéstől.

2017. máj. 22. 01:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

engem leginkább sehogy, mert úgy sepernélek félre, mint egy jehova tanúját :D szóval óvatosan a leszólogatással, mert ezzel nem vagyok egyedül.

amúgy meg talán ajánld fel neki a segítségedet, ha sok a csomagja :)

2017. aug. 17. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

en nagyon sokat vagyok bevasarlokozpontokban

ott intezem minden dolgom, bevasarlas, posta, kave, ebed stb.

nagyon sokszor elofordul hogy latom pasik mennyire megneznek, de eddig senki nem mert leszolitani

szomoru is vagyok


nalam eleg lenne annyi, hogy

szia, szimpatikusnak tunsz. volna kedved meginni velem egy kavet?


persze ehhez szukseges, hogy te is csak lopd a napod es legyen idod akkor es ott egy kavera

mert ha mast mondasz, peldaul

szia, jol nezel ki, megadod a szamod?

akkor elhajtalak en is

2017. aug. 17. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!