Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Ennek a képnek mennyi lehet a...

Ennek a képnek mennyi lehet a valóságtartalma?

Figyelt kérdés
[link]
2017. máj. 19. 20:27
 1/3 anonim ***** válasza:
30%

Nyílván túlzás, de ez pont így működik.


ui.: Ha valaki ismerkedne velem az írjon nyugodtan, 26 éves magányos nő vagyok, de kamerám az sajnos nincs.

2017. máj. 19. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

játszik.

de szerintem az gyakoribb,hogy azért nem kamerázik,mert pl a felesége meg a gyereke éppen a szobában járkál.

de a leggyakoribb,hogy bu-zik lánynak adják ki magukat és így próbálnak fiúkkal beszélgetni,lelkizni.

2017. máj. 19. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Szinte semmi. A társkeresőkön képpel vannak fent az emberek, és szinte senki sem kamuképekkel meg kamu identitással nyomul, mert minek, úgyis kiderülne az első randin.

Volt már legalább 50 randim társkeresőről, még soha nem találkoztam ilyennel.

Az már inkább előfordul, hogy ilyen 2-3 évvel korábbi képeket raknak fel magukról a nők pl., amin épp tök jó formában voltak, randin meg kiderül, hogy azóta felszedtek 10-15 kilót. De ez sem gyakori.

2017. máj. 19. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!