Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Hogyan lehetnék szebb?

Hogyan lehetnék szebb?

Figyelt kérdés

Persze, a szépség relatív, de érdekel, hogy nektek ki "a szép lány". Mindig is úgy éreztem, fiúsabb lánynak születtem, de azért mégsem menthetetlen. Sosem sminkelem magam, sportosabb ruhákba járok ahhoz képest hogy van rajtam egy kis súlyfelesleg. ( körülbelül 5-6 kg, dolgozom rajta...) szeretnék egy kicsit lányosabb lenni, de... rengeteg gátlás van bennem. Felsorolok párat.

-szőr. Szinte mindenhol borotválkozom, és szúr. (Kar, láb, stb...) szóval látszik nagyon a helye, ahogyan nő... titeket ez mennyire zavarna? Fél nap is elég neki... ezért nem veszek fel 40 fokban sem térdnadrágot, mert másoknak tökéletesen sima a lába, és engem ez nagyon zavar...

-kicsik a melleim. Nem fog nőni már, de engem ez nem zavarna, ha a társadalom nem lenne ilyen kirekesztő ilyen dolgok miatt, amiről az ember nem tehet...

- nem tudom milyen az ízlésem... milyen ruhák állnának jól? (Vastagabb comb, alhasnál "párna")


16/L


2017. máj. 19. 21:54
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

Nekem a leírtak alapján szépnek tűnsz!

Ebben a korban meg teljesen normális, hogy még nem fogadtad el teljesen önmagad, de hidd el, így vagy tökéletes! :)

2017. máj. 19. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Szép? Tökéletes? Nagyon messze vagyok tőle, és csak a rosszat írtam le...
2017. máj. 19. 22:17
 3/12 anonim ***** válasza:
84%
De azért ugye látod magadban a jót is? :)
2017. máj. 19. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim válasza:

Sminkelni tök felesleges. Tudom, manapság 10 éves kortól trendi a tűzpiros rúzs, meg a többi ragacs, de ez nem jelenti azt, hogy mindenkinek magára kell mázolnia reggelente egy komplett drogériát. Meleg van, olvad, kenődik, stb... Felesleges.


A szőrtől megszabadulhatsz gyantáztatással, epilátorral vagy ún. végleges szőrtelenítéssel is. Ezek tartósabb eredményt adnak.


Ruhákkal kapcsolatban nem nagyon lehet gyakorlati tanácsot adni. Szép akkor leszel, ha kibékülsz magaddal. Akkor magadtól rá fogsz jönni, mi kell neked, hogy akarsz kinézni, stb.

Nem egyszerű kivitelezni (főleg 16 évesen), de ha türelmes vagy magaddal, meg lehet csinálni.

2017. máj. 19. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
59%

A higénia nagyon fontos, és az ápoltság. Ha ez megvan akkor nem hiszem hogy olyan ronda lennél.

A súlyfeleslegen jól teszed hogy dolgozol, még akkor is ha 5 kiló nem nagy szám. Idővel hálás leszel magadnak.

A szőr problémára azt ajánlom hogy gyantázz, ne borotválkozz. Ugyan úgy visszanő, ugyan úgy szúrni fog, de nem fél nap hanem hosszabb idő múlva.

Kis mellek? Férfiként mondom hidd el az emberek nagy többségét nem érdekli ha mellé ápolt vagy és szép a mosolyod. Sőt! Nekem pont hogy a nagy mellek nem jönnek be.

Ruhákkal kapcsolatban pedig csak el kell menni vásárolni, és amelyik tetszik azt megveszed. Utána egy idő után rá fog állni az agyad hogy melyik meglévő holmidhoz mi nézne ki jól, esetleg milyet szeretnél keresni. Amíg így konkrétan nincs ízlésed azt ajánlom ne virító színekben gondolkozz. Aztán idővel az is kialakul.

A lényeg hogy minden nap tegyél valamit azért hogy jobban nézzél ki. Valami apróságot. Fuss egy kicsit, próbálj egészségesebben étkezni és a többi. Ha minden nap törődsz vele egyfelől meg fog látszódni, másfelől érezni fogod a fejlődést és önbizalmad is lesz tőle.

2017. máj. 19. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm nektek! Külsőre semmi nem tetszik magamon. Belsőre érzékeny, vicces, kedves és segítőkész vagyok, ami miatt a baráaim nagyon szeretnek. De a gátlásaim azok, amik ténylegesen meggátolnak abban hogy teljes életet éljek. Ha elszeretnék menni a strandra, legalább egy hónapot kell rá készülnöm lelkiekben, akárcsak egy térdnadrág felvételére.
2017. máj. 19. 22:46
 7/12 A kérdező kommentje:
Utolsó köszönöm szépen:) ezek is hasznos tanácsok. Az ápoltság. Nagyon gyorsan zsírosodik az arcbőröm, és a hajam is. Naponta mosok hajat, és ez nagyon nem egészseges. Sajnos estére olyan lesz mint akinek egy hetes. Mindent próbáltam már... minden nap szép, ápolt, nagyon szeretik a barátaim. Nem is tudják hogy mennyi munkám van benne, mennyit szenvedek én ezért. (Hosszú haj)
2017. máj. 19. 22:50
 8/12 anonim ***** válasza:
22%

"-kicsik a melleim. Nem fog nőni már, de engem ez nem zavarna, ha a társadalom nem lenne ilyen kirekesztő ilyen dolgok miatt, amiről az ember nem tehet... "


16 évesen még BŐVEN nő, egészen húszonéves korod elejéig! Kár lenne azt hinned, hogy nem? Hány centi és kiló vagy? Ha halálra csoffasztod magadat, még szép, hogy a maradék kis semmi is el fog tűnni, és nem is lesz, ebben akkor igazán kár lesz reménykedni :)

Az, meg, hogy kinek mi NEM tetszik, nem arra kell fókuszálni, mert ez TÉVÚT!!


Arra kell fókuszálnod aki TÉGED, MIATTAD szeret, és nem a melleid miatt! Nem egy testrész miatt szeretünk egy embert, ugye tudod?

Ha meg megcsináltatnád (eszedbe ne jusson!), akkor meg azzal csak azt bizonyítod, hogy nem vagy magaddal megelégedve, és a fejedben nagy káoszok vannak, de ezzel nem fognak megoldódni ugye tudod??

A melleid miatt szeressenek?? Ugye ez csak egy vicc! MINDIG ott fog benned motoszkálni, hogy ez a fiú/férfi a melleid miatt szeretett beléd, nem többért, és nem magadért!! Ezt akarod???!

Akkor már nem az lenne a cél, hogy saját magad miatt szeressen?? Magad miatt tetszél neki?? Ne a mű-tejeszacskó miatt??


Gondold ezt még sokszor át, mert ez így nagyon-nagyon durva! Csak a saját személyiségedet fogod lerombolni ezzel a mentalitással!

Megkeseredett leszel és frusztrált, irigy, ha nem változtatsz magadon!


Mennyi az az 5-6 kiló megkérdezhetem? A férfiak NEM szeretik a csoffadt gebéket ugye tudod? A szép nőies formákat kultiválják nem az ilyen szálkás nőket..


Amikről írkálsz az kis piskóta, felesleges nyüszögés és nyávogás...


Próbálj meg egy kicsit "messzebb" látni, növeld a perspektívádat.

2017. máj. 20. 05:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm utolsó! Igen, természetesen azt szeretném ha azért szeretne aki vagyok. Teljesen igazad van. 165 cm, 67 kg korül vagyok. Igazából a cél 58 kg lenne, de egyelőre megelégszem a 62-61el is.
2017. máj. 20. 09:04
 10/12 anonim ***** válasza:

Rosszul gondolkozol. NEM kell fogynod, a súlyos teljesen normális. Ha még ennél is többet fogysz, az a minimális is el fog tűnni, ami most van :)

Nem mellesleg ne ahhoz viszonyítsd magadat, mint amilyen orbitális nagy mű mellek vannak mostanában.

Biztos vagyok benne, hogy totál normális méretű melleid vannak!!

A fiúkkal ilyen szempontból ne foglalkozz, a hülyéket ki kell kerülni, a normálisak meg úgyis meg fognak találni :)

NE fogyj, elégedj meg magaddal!

2017. máj. 20. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!