Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Hogyan tudnék könnyen beszélge...

Hogyan tudnék könnyen beszélgetni akármiről?

Figyelt kérdés
Szóval nem vagyok egy dumafranc és szörnyen zavar hogy mondjuk benne vagyok egy trióba, baráti társaságba és nem tudok beszélgetni, becsatlakozni. Volt veletek ilyen? Mi segített?

2017. máj. 21. 21:54
 1/3 anonim ***** válasza:
Próbálj jobban figyelni a partnereidre. Próbáld felvenni a szemszögüket, a világnèzetüket. Inkább kerülj összhangba, mint kezdj vitába. Van saját világnèzete mindenkinek, de nem az a vagány aki mindenáron megvèdi, hanem az aki hajlandó elengedni ideig óráig.
2017. máj. 21. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Tereld olyan témára a beszélgetést, ami téged érdeklő dolog. Tegyél fel nyitott végű kérdést! (amire nem lehet egy szóval válaszolni)


Amíg te vagy a kérdező, addig nyert ügyed van.

2017. máj. 22. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Sodródtam a társasággal. Ritkán szólaltam meg de az akkor ütött. Aztán egyszer csak én kerültem a központba. Én itt vissza vonulót fújtam és vissza léptem. Ez nem én vagyok érzés fogott el. Úgyhogy én maradok a ritkán de mindig mindent megmondó ember.
2017. máj. 22. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!