Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Mit tegyek? (buszos történet)

Mit tegyek? (buszos történet)

Figyelt kérdés
Van egy gyerek akivel minden nap találkozom a buszon. Eddig semmi gond nem volt vele ma viszont amikor le szálltam, bemutatott nekem. Nem tudom mit csináljak, nem magasabb nálam a csávó de idősebb és izmosabb is. Hogy intézhetném el a dolgot verekedés nélkül?
2017. máj. 22. 16:34
 1/10 anonim ***** válasza:
90%
Mész tovább és úgy teszel mintha ott se lenne.
2017. máj. 22. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Ez is jó ötlet, csak hogy mindennap össze futok vele és ez a dolog egy kissé rontja az önbecsülésem.
2017. máj. 22. 16:48
 3/10 anonim ***** válasza:
88%
Keruld a szemkonktaktust,valamint ha ennyire zavar a csavo akkor 1.probalj minel messzebb helyet foglalni(ha van) tole 2.probald meg ignoralni.Az ilyen idiotakra ez a legjobb gyógyir
2017. máj. 22. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Milyen ÖNbecslés az, amit mások rombolnak?

Pont azért ÖNbecslés, ÖNbizalom, mert saját magadból, a saját gondolkodásodból fakad, a saját magadba vetett hitből.

Ennek nincs köze másokhoz, külső történésekhez.

2017. máj. 22. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
rossz szót használtam. talán a büszkeség lenne az amit kerestem.
2017. máj. 22. 17:17
 6/10 anonim ***** válasza:
nem tudsz vele mi csinalni, fireg ember, gondolom egy 150 kg-os kanciganynak biztos nem mutatna be.
2017. máj. 22. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Menj másik busszal.
2017. máj. 22. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Milyen idős vagy?
2017. máj. 22. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Tudod, hogy mit tegyél. Ha jó oka volt rá, hogy bemutasson, akkor nyeld le a békát, ha viszont ok nékül tette, akkor mutass be neki te is. Csicska maradsz, ha ahgyod magad megalázni.
2017. máj. 23. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 Umaku ***** válasza:
Nevesd ki. Annál idegesítőbb nincs :D
2017. máj. 23. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!