Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Hogy ismerkedjek össze egy...

Hogy ismerkedjek össze egy lánnyal?

Figyelt kérdés
Vámospércsen élek (kb. 25 km. Debrecentől) és nehezen ismerkedek. Debreceni lányokkal ismerkednék mert földrajzilag ez a város a legjobb amit ismerek de nem tudom hogyan kezdjem el. Próbálkoztam az online ismerkedéssel de nem vált be. Személyesen szeretnék de nem tudom hogyan kezdjem el mivel nem mehetek senkihez se oda azzal hogy "Szia mi a neved?". Tudtok segíteni. 19/F

2017. máj. 25. 17:35
 1/2 anonim ***** válasza:
Szia! Nézzél szét a debreceni programok között, és ha látsz valami szimpatikusat, akkor arra menj el. Ott majd biztos látsz legalább új arcokat. Vagy: most jön a nyár, ilyenkor meghirdetnek kismillió tábort, oda nem gáz egyedül menni, és egész biztos találkozol új arcokkal. Vannak önismereti táborok, vagy bármilyen témában ami érdekelhet. Nézz szét!
2017. máj. 28. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a választ! :-)
2017. jún. 15. 13:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!