Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Mit tegyek ha tetszik egy...

Mit tegyek ha tetszik egy antiszociális ember?

Figyelt kérdés

Ő nem tud róla. Tudom, hogy mit jelent ez a fogalom, ezért írom ezt, de én így is "gyengéd érzelmeket" táplálok iránta.


Köszönöm a válaszokat!



2017. máj. 27. 18:26
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
66%
Kösd fel a gatyádat XD Nem lessz könnyű menet :D
2017. máj. 27. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
58%

"Tudom, hogy mit jelent ez a fogalom"


Nem, valószínűleg azért írod, mert fogalmad sincs róla. Lehet, hogy szimplán visszahúzódóbb, introvertált személyiséggel van dolgod, ez még nem antiszocialitás.


Egyébként próbálj vele beszélgetni, de soha ne akaszkodj rá. Ha érzed, hogy bezár, nem szeretne tovább társalogni, tartsd ezt tiszteletben.

2017. máj. 27. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 piriiiii ***** válasza:
71%
Fuss.
2017. máj. 27. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
90%

2-es válaszoló

Szerintem te összekeverted az antiszociálist az aszociálissal

Antiszociális=szociopata=gyűlöli az embereket és javarészt érzéketlen

Aszociális=társaságkerülő, betegesen magába zárkózó.

Szerintem a kérdező az antiszociálisra gondolt és nem az aszociálisra.

Kérdező ha valóban antiszociálisra gondoltál akkor szerintem jobb ha nem erőlteted mert hosszútávon fájni fog, viszont ha aszociálisról beszélünk akkor hajrá semmi baj nincs azzal csak kicsit nehezebb megtörni a jeget.

2017. máj. 27. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
17%
mm bűnözőre gondolsz? azok az antiszociálisak..
2017. máj. 27. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
75%
Gondolom hajts rá; ha meg ijesztőnek tűnik, akkor mégse hajts rá
2017. máj. 27. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
40%
Aztán azt mégis honnan teccik tunni,hogy antiszociális?
2017. máj. 27. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
86%
Mit tegyél? Amit jónak látsz. Bár én a helyedben nem kezdenék személyiségzavaros emberrel.
2017. máj. 27. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
91%
Hajts rá. Ők nekik pont ez a céljuk hogy megtetszenek másoknak, és hogy felszedjenek valakit és tönkretegyenek, te neked pedig meg kell tanulnod hogy egy pszichopatába nem szeretünk bele. Összepasszoltok.
2017. máj. 27. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
74%

azért ez erős túlzás,hogy köztörvényes az összes antiszociális.

mert teljesen elfogadott antiszociális a gyár igazgató,aki a szennyvizet a folyóba engedi.

öko katasztrófát okoz,vagy mérgezi a lakosságot akár évtizedekig és lazán megússza,esetleg évente befizet egy kis bírságot érte.

vagy akik a vörös iszap katasztrófát okozták.

sőt azok a bankárok és politikusok akik a svájci frank hiteles okossággal emberek ezreit lopták meg és döntötték nyomorba is komoly szinten antiszociálisok mégis szakmán belül komoly hírnévnek örvendenek és szinte hősök,pedig csak simán antiszociális gátlástalan gonosz emberek,aki a saját családjukon belül valószínűleg normálisok,csak a melójuk antiszoc és ember ellenes.

pont mint az ss-eknek.

napközben gyilok,este babázás,vacsorázás,snapszozás.

2017. máj. 28. 02:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!