Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Miért van az facebookon hogy...

Miért van az facebookon hogy valakinek írok néhány üzenetet aztán már egyből elkezdi sokallani?

Figyelt kérdés

Elég hamar az a véleménye hogy túl sokat írok, már néhány üzenet után is akár.

Egy jó ismerősöm testvéréről van szó akit rajta keresztül ismertem meg, egyszer találkoztam vele kb. 1 éve


2017. máj. 27. 23:27
 1/4 A kérdező kommentje:
Mivel élőben nem nagyon találkozok vele facebookon próbálok beszélgetni vele de nem nagyon megy, mert mindig az van hogy túl sokat írok
2017. máj. 27. 23:28
 2/4 anonim ***** válasza:

Vannak olyan emberek,akik egyszerűen nem szeretik,ha közelednek hozzájuk a Fb.-on,illetve nincs idejük dekkolni a gép előtt,vagy nyomkodni a telót,ha csetelnek is ,akkor csak fontos dolgokról,lényegre törően.

Főleg hogy 1 éve találkoztál vele egyszer.

Ez utóbbi alapján a fél világnak lehetne írni,akivel egyszer találkoztunk az életben.

Szerintem ne erőltesd.

2017. máj. 28. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Ismerkedj élőben és hagyd a döglött lovat a versenypálya szélén nyugodni;)

Fackbuk...:DDDD

2017. máj. 28. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
De miért próbálsz vele beszélgetni? Egyértelmű, hogy nem vágyik az ismeretségedre, nem szeretne barátkozni, talán nem is voltál neki szimpatikus, de te ráerőlteted magad. Egyszer találkoztatok egy éve, tehát kb senki nem vagy neki.
2017. máj. 30. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!