Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » A férfiak miért nem tudják...

A férfiak miért nem tudják kivárni a Toitoi WC-k előtti sorokat?

Figyelt kérdés
A férfiak közül senki sem várakozik, inkább pisilnek a WC-k mellett, nem foglalkozva azzal, hogy nők tömege látja őket közben. Ennyire nem érdekli őket, hogy mindenki láthatja őket közben? Avagy ez a férfi dominancia kifejezésének egy módja?
2017. máj. 28. 00:12
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
89%
Én a belvárosban lakom Budapesten és itt sajnos egész nyáron végig az utcán hugyáló férfiak állnak. Már elkezdődött...
2017. máj. 28. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
86%
Sőt, voltam egyszer egy önkormányzati árverésen, ahol lakást néztünk, és a ház udvarán egy férfi a társaság közepén, a hivatali ügyintézők előtt elővette és zavartalanul odapisilt a társasház közepére mindannyiunk között állva. Belvárosi társasházról van szó, 50 család otthonáról.
2017. máj. 28. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 A kérdező kommentje:
00:17 : Nem értem, a férfiaknak miért kell gyakrabban pisilniük, mint a nőknek. Na meg miért úgy teszik, hogy biztosan mindenki láthassa őket...
2017. máj. 28. 00:31
 4/19 A kérdező kommentje:
00:19 : Nem értem, miért nem meri senki rendre utasítani ezeket az embereket.
2017. máj. 28. 00:35
 5/19 anonim ***** válasza:
32%
Feminism ALERT!!!!
2017. máj. 28. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
34%
Erről nem is hallottam. Azt sem értem, miért kell az utcára egyáltalán ilyen WC-ket tenni. Ha valahova megy az ember és odaér, ott is elvégezheti a dolgát. Vagy útközben is bemehet valami helyre, pl. közösségi ház, akármi. Vagy ha minden kötél szakad, étterembe valahova fogyasztani valamit és aztán pipilni is.
2017. máj. 28. 01:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
62%
Nem azzal van a baj, hogy valaki kiteszi közszemlére a kis csoffadék gyíkját, hanem hogy a büdős húgyát kell utána szagolni. Pesten a belvárosban az agyonkulturáltak a házak oldalát hugyozták le. Megitatnám velük, utána meg levágnám a f. és lenyomnám a torkukon.
2017. máj. 28. 01:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
66%
És nem kérek felháborodott privátokat aluliskolázott primitív hímektől, kár a gőzért ősemberkéim.
2017. máj. 28. 01:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
83%
Ertem a felháborodás okát de azert figyelembe kell venni hogy a férfiak a férfi WC-Ben is egymás mellett állva egymást látva vizelnek a piszoaroknal igy ez nem olyan szokatlan terep számunkra, ha mások látnak... ettől függetlenül meg van hogy hova "szabad" es hova nem, aki ezt a társadalmi normát nem tartja be ott nem azzal van a gond, hogy férfi hanem azzal amilyen személy... láttam en mar fesztiválon not is toitoi mögött hugyozni....
2017. máj. 28. 02:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
32%

6:

1. Nem kívánom látni idegen férfiak pélóját! Rettenetesen sért!!!

2. Elsősorban mégis az zavar, hogy a környezetemet összehugyozza.

Ez egy szabálysértés és egy bűncselekmény is, nem komálom a bűnözőket, ugye nem baj?

2017. máj. 28. 02:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!