Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Hogy szerezhetek, alakíthatok...

Hogy szerezhetek, alakíthatok ki baráti társaságot?

Figyelt kérdés

Olyan baráti társaság, akikkel programokat csinálunk, kirándulunk, iszogatunk, beszélgetünk, többször összejövünk....


Szeretnék én is egy ilyen társaságba bekerülni, de hogyan?


Nem vagyok magányos, ne értsétek félre, van párkapcsolatom, van egy két közeli jóbarátom.



2017. máj. 28. 23:32
 1/3 anonim ***** válasza:
Csatlakozz valamilyen valamilyen kiránduló klubhoz. Jó társaság szokott összejönni.
2017. máj. 28. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:

Jó lenne tudni, mennyi idős vagy. Szerintem amúgy ha iskolába jársz, ott elkezdheted, ha már dolgozol, akkor sincs késő. Olyan embereket keress, akikkel hasonló az érdeklődésetek, pl ugyan olyan zenét szerettek, vagy épp ugyan azt a sportot űzitek, és mindjárt megvan egy alap téma, onnan meg könnyebb elindulni, hogy egy jó társaság alakuljon ki. Először próbálhatsz egyedül ismerkedni, beszélgetni velük aztán bemutathatod őket egymásnak, hátha jól meglesztek együtt, de ha elmész valahová, ha már az előbb említettem, egy koncertre, akkor akár random is kialakulhat egy kisebb társaság ahol mindenki mindenkinek az ismerőse, és már jó úton jársz a cél felé! :)

De ne akard nagyon erőltetni, mert akkor nem feltétlenül érzi jól magát mindenki, hagyd, hogy alakuljanak a dolgok, ahogy lenniük kell.

2017. máj. 28. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat. 22 éves vagyok, most végzek az egyetemem.

Gimiben volt egy szűkebb baráti köröm, de miután végeztünk eléggé elszakadtunk egymástól, mindenki más fele ment, van aki külföldön van és évente 1szer jön haza.

Itt egyetemen meg nem nagyon alakult ki ilyen, szereztem egy két jó barátot, de ők is messze laknak, nem tudom , hogy fogjuk tartani a kapcsolatot...

Talán majd ha elkezdek dolgozni, akkor kialakul valami.. :)

2017. máj. 29. 10:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!