Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Miért van az, hogy lányok...

Miért van az, hogy lányok facebookon nem vállalják fel a párjukat?

Figyelt kérdés
Sok lányt ismerek, akiknek évek óta van párjuk, de egyszerűen nincs fent nekik semmi a párjukról. Van közöttük olyan is, akinek egy jó darabig fent vannak a közös képek, aztán egyszer csak leszed minden közös képet a profiljáról, a többit jellemzően nem, miközben a fiúnak ugyanúgy fent vannak a közös képek. Mi lehet ennek az oka? Nem zaklatják a lányokat ezek után kéretlen idegenek? A fiúk nem féltékenyek?
2017. máj. 30. 00:40
1 2 3 4 5
 1/42 anonim ***** válasza:
80%
Már ne haragudj, de szerintem nagyon gyerekes vagy. Fel kellene nőnöd. Azok pózolnak meg szelfiznek állandóan, akiknek valami gond van a kapcsolatával, és a világ felé bizonygatják, hogy márpedig milyen csillivilli boldog a kapcsolat. A jó kapcsolatnak az a fő jellemzője, hogy nincs nyoma a Facebookon. De majd ha felnősz, rájössz te is.
2017. máj. 30. 01:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/42 anonim ***** válasza:
100%
Nekem a profilképem általában olyan, amin a barátommal vagyok, de csak azért, mert évente 1X változtatom meg, mikor vmi elegánsabb helyre megyünk esküvő stb. és akkor csinálunk képet, egyébként sosem csinálok magamról se fényképet, se a barátomról. Minek raknék fel képeket róla fb-ra? Még az sincs kint, hogy kapcoslatba vagyok, nem kell azt tudni senkinek sem
2017. máj. 30. 01:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/42 A kérdező kommentje:
Hát azért egy kapcsolatot formálisan is illene felvállalni, egyrészt magamat mutatom be vele, másrészt ezzel elkerülnék a kéretlen kérőket. Pl. nekem miért kell belefutok abba, hogy írok egy ilyen lánynak, ez nem zavaró kellene legyen nekik is egy jól működő kapcsolat esetén? Valószínűleg ezek a csajok erre vágynak.
2017. máj. 30. 01:16
 4/42 A kérdező kommentje:
2, ez rendben, de van akinek fenn van 50 kép, kb. hetente tesz fel újakat, de azért a párjáról nincs...
2017. máj. 30. 01:18
 5/42 anonim ***** válasza:
86%
Nem kötelező, ők döntenek!
2017. máj. 30. 01:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/42 anonim ***** válasza:
100%

A Face nem egy kötelező embernyilvántartás.

10 éve van párom, de még csak nem is ismerősöm :)

Mármint a Fa@on.

Nem mindenki él ott.


Nem zaklatnak idegenek?

Nem. Mert eleve idegen bejelölni sem tud és írni sem tud nekem, sőt semmit nem lát az adatlapomból a profil fotót leszámítva.


És rendeltetésszerűen használom. Vannak csoportjaim, nem mindent mindnekivel osztok meg.

Az ismerőseimet sme látják, csak a közös ismerősöket.


z nem felvállalás kérdése, hanem hogy valaki nem olyan hülye, hogy a fél világ előtt éli az életét.

2017. máj. 30. 01:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/42 anonim ***** válasza:
100%
#3: A Face még mindig NEM társkereső.
2017. máj. 30. 01:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/42 anonim ***** válasza:
96%

Cicuka, a facebook se nem formális, se nem társkereső.


Máshol zaklasd a lányokat.

2017. máj. 30. 01:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/42 anonim ***** válasza:
100%

Én sosem voltam nagy fészbuk betyár, 6 év alatt nem tettem fel annyi képet, mint más 1 hónapban, ebből van most fenn kb. 10, abból talán 3 magamról. Random szelfiket sosem posztolok, sem jujdeszeretlekdrágám szivecskézős nyálas szrokat, se semmi ilyen hülyeséget. Eddig egy közös képünk van 4 hónap után, az is csak nálam, mindkettőnknél kinn van, hogy kapcsolatban, de az nem, hogy kivel. Ezt ő nem akarja kitenni, ilyen-olyan magyarázatokkal, a valódi oka meg majd lassan kiderül. Mert azért ő sokat fészezik, többet, mint én, az autójától elkezdve a vacsorán át az új cipőig mindennel büszkélkedik, csak velem nem, pedig minden beképzeltség nélkül állítom, hogy lenne mire, és bizony elég sok üzenetet kapok ismerkedési célokkal, napi szinten.

Így egy kicsit rosszul esik, olyan, mintha letagadna, vagy szégyellne.

Ám nálunk én vagyok a lány... én akármilyen keveset fészbukozok, szívesen kitenném, hogy igen, vele vagyok, főleg mert annyi közös ismerősünk van, sokan örülnének a hírnek. De ő mégsem akarja.

Pedig mondom, én sosem voltam ez a típus, az előző párommal se nagyon raktam ki közös cuccokat, magamról se szeretek.

De mivel ő ennyire tolja, ezért örülnék, ha velem is úgy büszkélkedne, mint mondjuk az autójával. Dehát nem jöhet mindenkinek össze mindig, amit szeretne. :)

Veszekedni ilyesmin semmiképp nem érdemes, maximum rákérdezni, megbeszélni, hogy miért van így. Nem gondolom, hogy a facebookos viselkedés befolyásolhat egy alapvetően jó kapcsolatot. Legalábbis nem lenne szabad, bár igaz, amióta ezek a közösségi oldalak vannak, egyre könnyebben mennek szét a párok... :D

2017. máj. 30. 01:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/42 A kérdező kommentje:
Hát jól van akkor.
2017. máj. 30. 01:40
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!