Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Mi iránt érdeklődnének az...

Sziszka7249 kérdése:

Mi iránt érdeklődnének az emberek a facebookon? Milyen témájú oldal dobná fel?

Figyelt kérdés
Látom sok idézetes van. Olyan kéne ami kicsit különleges. Lehet idézetes csak valami plusszal.

2017. máj. 30. 05:21
 1/9 anonim ***** válasza:
Abból van épp elég. Sőt... Szinte mindenre van már alternatíva. Az emberek meg különböző dolog iránt érdeklődnek. Van aki telibe fossa az idézeteket és azt kedveli ami a hobbija. Pl motoros, autós, kutyás, rajzos, csillagászos oldal, csoport. Csak a lájkvadászat miatt kár belevágnod valamibe, főleg úgy, hogy azt sem tudod pontosan mit akarsz és miért.
2017. máj. 30. 05:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Engem pont hogy érdekel a téma csak egy kis segítsèget miatt tettem fel a kérdèst.
2017. máj. 30. 06:14
 3/9 Fatal_3rror_ ***** válasza:
100%
Nekem a kedvencem amikor kiírnak valami mély tartalmú idézetet, és mellékelnek hozzá egy csöcskidobós-csücsörítős képet :D
2017. máj. 30. 06:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Na èn pont az ilyet akarom elkerűlni.
2017. máj. 30. 07:29
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Èszak-kórea hivatalos magyar oldala. XD
2017. máj. 30. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Már akkor menő vagy ha Tibi atyától vagy Trollfocitól osztasz meg. #egyediség2017
2017. máj. 30. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Tibi atya, életmód, sport, ilyesmik.
2017. máj. 30. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Az érdekli az embereket, hogy hogyan lehet „atakaritonak meni asvájcba”

Vágvölgyi Noémi a legújabb feltörekedett egyediség. Ő is már év elején robbant, szóval épp unalomba van fulladva az egész. Jó lenne, ha valaki kitalálna valami igazán ütőset.


Jaa, meg megjelentek városonként is memeoldalak. ha a te városodnak még nincs, akkor hajrá!

2017. máj. 30. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Ezek a közhelykirály idézetes oldalak rettenetesen szánalmasak amúgy, én mindegyiket tiltom, ha esetleg valaki megoszt egy ilyenről valamit.

Személy szerint én csak utazós oldalakat, olcsó repjegyes oldalakat, kedvenc zenekarok oldalait, ahol lehet infókról értesülni követek ill. pár meme-es oldalt, azok tudnak viccesek lenni.

2017. máj. 30. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!