Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Barátkozzak vele?

Barátkozzak vele?

Figyelt kérdés
Van egy srác az egyetemen, évfolyamtársak vagyunk és én lány vagyok. Eddig csak Facebookon beszéltünk párszor, és ezek során észrevettem, hogy talán tetszem neki és azért írogat rám. Ezt szóvá is tettem neki és közöltem, hogy én csak barátkozni szeretnék, nem volt ezzel problémája, utána még beszéltünk egy kicsit. De aztán az egyik barátnőm mondta, hogy szerinte ne beszéljek a sráccal, mert régebben rá is nyomult. Szerintetek is abban reménykedik a srác, hogy ha haverkodunk majd idővel meggondolom magam és lehetne több is? Szóval csak kihasználná a helyzetet? Igazából én szívesen barátkoznék vele, mert fiú haverjaim nincsenek, csak lányok, de félek, hogy később ciki lenne, ha nyomulna.
2017. máj. 30. 12:38
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Úgy vélem, hogy igen, megér egy próbát.
2017. máj. 30. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Hülyeség. Nem tinik vagytok. Eldobni egy lehetséges barátságot, mert valaki azt mondta, nagyon gyerekes. Adsz neki egy esélyt, ha átlépi a határokat, akkor majd elgondolkodhatsz azon, hogy megszakítod vele a kapcsolatot. De elhesegetni valakit csak azért mert lehet, hogy nem úgy jönnének össze a dolgok, ahogyan te szeretnéd, az nevetséges.

Ez olyan mintha a barátnőd azt mondaná, hogy ne ülj be autóba, mert neki volt egy balesete.

2017. máj. 30. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Szerintem próbáld meg, max ha bepróbálkozik, akkor lerázod.
2017. máj. 30. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Jójó, akkor megpróbálom. Csak félek, hogy ha le kellene ráznom később megbántanám.
2017. máj. 30. 21:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!