Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Várni a megfelelő pillanatra?

Várni a megfelelő pillanatra?

Figyelt kérdés

20F


Sosem éltem igazán szociális életet, nincsenek barátaim, nem járok sehová. Anno más sem érdekelt, mint otthon ülni és ellenni a saját dolgaimmal. Mostanra viszont meg pont hogy ez nem érdekel és szeretnék nyitni a világ felé, aktív társasági életet élni.


Eddig saját magamat is elhanyagoltam, amin végre elkezdtem változtatni. Értsd: rendes étrendet tartok (amit saját magamnak készítek el), edzek, futni járok, törődök a bőrömmel, új frizura (nem, semmi csicsa :D). Ettől az aktivitástól tulajdonképpen totálisan beindultam, mintha kicseréltek volna. Még egy dolog van hátra: kijavítani a fogsoromat. Ez kb 2 hónapnyi melót és spórolást kíván még. Utána viszont hálistennek ez is pipa lesz.


A kérdés így adott...


Már most nyugodtan kezdjek el emberek közé járni és ismerkedni? A fogaim miatt nagy valószínűséggel sokak azonnal ferde szemmel néznének rám. Tapasztalat. Csakhogy a tapasztalathoz a régi hibák is jöttek anno, amik mára eltűntek, így csak és kizárólag ez az egy hülyeség maradt hátra :D


Vagy várjak addig, amíg ez is oké állapotba kerül, aztán induljak meg a "nagy szociális élet felé"? :D Csak mert nem szeretném hogy emiatt előítéletesen aggassák rám a pancser jelzőt (vagy ezt is csak túlspilázom? xD).


A tervem egyszerű, ami a beilleszkedést illeti. Box klub, edzőterem, sporteseményekre való járás, helyi bár, aztán ha már vannak ismerősök velük elmenni ide-oda, stb-stb.


2017. máj. 30. 13:46
 1/5 anonim ***** válasza:

Mi a gond a fogaiddal?

Ha pl. hiányzik pár fog, és jól látható helyen, akkor én megvárnám, amíg rendbe teszik, mert ez sajnos sokakban nagyon rossz benyomást kelt.

Ha csak pár töméscsere, vagy fogkőlevétel lesz, akkor nyugodtan indulhatsz most is ismerkedni.

2017. máj. 30. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Még annyi, hogy egyébként tök jó, hogy ilyen talpraesett vagy és változtatsz és vannak terveid, nemcsak otthon siránkozol, mint sokan :)
2017. máj. 30. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
A felső front fogaimmal van a gond. Az egyik nagyon ferdén áll. Már beszéltem a dokival, ki tudjuk javítani, viszont ehhez még bizony kell az említett 2 hónapnyi munka :D
2017. máj. 30. 13:53
 4/5 anonim ***** válasza:
Szerintem egy ferde fog nem olyan nagy gond. Szóval ha már mennél és lenne lehetőséged mászkálni, akkor emiatt ne maradj otthon.
2017. máj. 30. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Ami a fogakat illeti, maradjunk annyiban, hogy nem igazán törődtem velük az elmúlt években (mint ahogy semmi mással sem, én marha). Tehát adott a ferde fog (ami eléggé ferde), fogkövet is szednek majd (de ez semmi vészes, elvétve akad csak), fognak fúrni is (2 rossz fogat hátul), és egy fogfehérítés sem ártana, bár ez sem annyira vészes helyzet, picit sárgás csak :)
2017. máj. 30. 14:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!