Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Miért van az, hogy ennyire...

Miért van az, hogy ennyire vedelnek?

Figyelt kérdés
16 éves vagyok. Azt látom magam körül, hogy a legtöbb 15-20 éves hétvégenként többször is folyamatosan vedel, de annyit iszik, hogy úgy kell megtámogatni, esetleg még úgy sem tud megállni. Jelentős részük más szerekhez is nyúl. Mit élveznek ennyire az alkoholon? Miért isznak ennyit?
2017. jún. 5. 21:54
 1/9 anonim ***** válasza:
25%

Nem tudom. Valószínűleg otthon a szüleik is isznak, szednek gyógyszereket esetleg drogoznak is, és a gyerekek utánzással szocializálódnak.

Nyilván a pénzt is tőlük kapják erre. Olyat még nem pipáltam, hogy valamely család nem iszik, nem dohányzik, de mégis adnak a gyereknek pénzt piára, cigire. Fel sem merül.

2017. jún. 5. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
75%
fiatalon kell kiélni magunkat, nem 25-40 éves családanya/apaként, amikor már a gyereknevelésre, meg pénzkeresésre kell költeni a pénzt és az időt
2017. jún. 5. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
2: De nem érted a kérdést. Mi nem látunk ebben semmi jót. Sehány évesen sem. Azért kérdezzük, ez akinek jó, mi benne a jó, mert szerintünk szar.
2017. jún. 5. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Mert a is nyilvánvaló, hogy ezerszer jobb a közérzetem és fergetegesebb a jókedvem józanul, mint ezeknek a részeg embereknek részegen.

Szóval nem tudom, mi benne a truváj, hogy lehúzzák magukat.

2017. jún. 5. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

Nekik az a jó benne, ami neked nélküle.... el kell fogadni, hogy valaki igy bulizik, valaki nelküle....

De nem lehetsz valami fergeteges bulikba, ha ezzel foglalkozol....

2017. jún. 5. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Az ilyeneknek nincs jövőképük, és van akinél ez a "jó" szokás, megmarad tizenéves kortól át egészen az egyetemig ott meg aztán már olyanok mennek amiket ha nem lát az ember el sem hiszi.

Sokat jártam a west balkán-ba is még amikor ment, ott is már órákkal előtte be voltak szívva az olyanok akiknek pénze volt rá.

Volt egy időszak amikor jobban elterjedt a fű, és inkább cigiztek sokan, az ital meg háttérbe húzódott.


Annyiból jó visszaemlékezni ezekre az évekre, hogy sok lotyó volt, egy éjszaka 3-al is csókolóztam aki már reggelre kitudja kinél kötött ki.


Otthagytam ezt az ördögi kört, mert nem láttam belőle hasznot, a pénzt meg vitte, inkább megcsináltam a jogsit, lett autóm annak hódoltam, csinálgattam stb, és inkább elkezdtem félrerakni a pénzt a rendes munkahely kezdetével.


Régi ismerősökkel ha összefutok így 20 felett ugyanúgy csinálják a züllést mint 15-17 évesen, csak vegetálnak nincs céljuk.

24F

2017. jún. 5. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
5: De nem azt látom, hogy ez jó lenne nekik. Érted.
2017. jún. 5. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Mindenkinek más oka van arra, hogy miért iszik alkoholt. Nem lehet általánosítani. Volt olyan (akkor) 17 éves osztálytársam, aki egy utolsó alkoholista volt, és voltak olyanok, akik kiélték magukat, mert a jövőjük eredetileg biztosítva volt a gazdag szüleik miatt.
2017. jún. 5. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

8: A kérdés továbbra is az, hogy mit élveznek rajta.

Te is úgy fogalmazol, kiélik magukat. Kérdés, ezeknek az embereknek miért ez a kiélés? Miért nem pl. a kamarazenélés vagy a pogózás vagy a társasjátékozás, vagy focizás, vagy lovaglás, vagy szépítkezés, vagy motorépítés mint másoknak.

Nem érteni, mi abban a jó. El tudod ezt magyarázni mezei nemivó embereknek?:)

2017. jún. 6. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!