Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Ha egy beszélgetés olyan...

S55 kérdése:

Ha egy beszélgetés olyan témára terelődik, amiben nem vagytok otthon, mit tesztek?

Figyelt kérdés
Például arra gondolok, hogy egy nagyobb társaságban vagy, és mindenki elkezd egy olyan sorozatról beszélni, amit nem nézel... Vagy például elkezdenek az animékről beszélgetni, úgy, hogy te egyetlen egyet láttál és az se tetszett? :D

2017. jún. 6. 13:41
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
32%
Olyankor meg kell kérdezni hogy mi a f....szról beszéltek itt összevissza?
2017. jún. 6. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
96%
akkor megmondom a véleményem ,esetleg kifejtem miért nem tetszik az adott sorozat. Ha meg nem ismerem, kérdezek róla, mi a címe, miről szól.
2017. jún. 6. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
98%
Bölcsen hallgatok. Mondjuk általában akkor is bölcsen hallgatok, ha a kedvenc sorozatom a téma.
2017. jún. 6. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
48%
Azt mondom, szerintem ez szar, majd tovább iszom.
2017. jún. 6. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
96%
Bármiféle témával kapcsolatban amihez nem tudok hozzászólni vagy vagy nem vagyok otthon, közlöm hogy nem értek hozzá, ugyanakkor szívesem meghallgatom a másik fél álláspontját. Filmeknél és sorozatoknál is amit még nem ismerek, szívesen hallgatom végig a másik felet, mert bár imádok filmezni már annyit néztem végig hogy listát kell hogy vezessek a látottakról, így örülök ha kapok pár új ötletet :D Kivétel a politika, ott megmondom hogy hagyjanak ki az egészből, nincs róla véleményem amit megosztanék velük, illetve ebből mindig csak a probléma volt, tett már tönkre nagyon jó barátságot a téma, és nem szeretném ha megismétlődne.
2017. jún. 6. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
88%
Én általában kérdezek olyankor.Ki az? Mi az? És érdekes? Miről szól? És az mért jó? Ha már ott vagyok ne nézzenek levegőnek :D
2017. jún. 6. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 Sunshinedoll ***** válasza:
90%
Kussban vagyok, és amint alkalmat látok rá, elterelem a témát másra, illetve, ha kikérik a véleményem, megmondom, hogy nem rendelkezek elég infóval ahhoz, hogy hozzászóljak a dologhoz. Nem pofázok olyanról, amihez nem értek.
2017. jún. 6. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
58%
1-es mindent elmondott :D
2017. jún. 6. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem tudok érdemben hozzászólni a témához, akkor csöndben maradok. Közben -ha érdekel amiről szó van- figyelek vagy elkalandoznak a gondolataim.
2017. jún. 6. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
0%
Én pont az ilyenek miatt sem járok társaságba. Volt már sok ilyenben részem, kösz, nem.
2017. jún. 6. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!