Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Hogyan válhatok nyitottabb...

Hogyan válhatok nyitottabb lánnyá?

Figyelt kérdés
A pasik nagy része az olyan lányra bukik,aki magabiztos,nyitott stb.. Én nem vagyok ilyen sajnos. Hogyan válhatok ilyenné? Valami ötlet,praktika vagy ilyesmi? Sajnos nem tudom mit kellene tennem,hogy ne legyek ilyen zárkózott lány. Hogyan fogadjam el magam? Mindenki ezzel jön,hogy ha nem tudom szeretni önmagam más sem fog. De azt senki nem mondja el,hogyan szeressem meg magam. Vagy fogadjam el. Vagy legalább ne utálnám,és ne érezném azt,hogy zsákot kell húznom a fejemre és szétvágni a testem. (ne értsetek félre,nem vagdosom magam,csak vannak helyzetek,mikor legszivesebben az egész testemet szétvágnám egy hatalmas ollóval)

2017. jún. 13. 22:00
 1/9 anonim ***** válasza:

Eleve nem tudod magad megváltoztatni csak úgy.

Cselekvésekkel,folyamatosan ismételt tettekkel tudnád megváltoztatni,átformálni magad.

Szeretni megtanulni önmagadat is pont így kell,mert a sikeresen végrehajtott tettek igazolják vissza az eredményeket,építik fel az önbizalmat.

A te esetedben ha elsősorban a külsőd formálnád át,akkor nézegess pár képet fitnesz modell versenyzőkről.

Átlagos testről indulva edzéssel és étrenddel kb 1-másfél év egy olyan alak.

Ha pedig olyan alakod lesz,akkor mogorván is folyamatos támadás alatt leszel a férfiak által az tuti,így megváltoztatnod sem kell magad annyira.

2017. jún. 13. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Nem az van,hogy a fiúknak a belső érték a jobb? Hiába leszek a legszebb lány a földön,ha a személyiségem egy nagy kupac szar. Egy fiúnak sem kellene egy olyan lány,aki körül egy kilométeres fal van,jégből a szíve és stbstb...
2017. jún. 13. 22:26
 3/9 anonim ***** válasza:
Nagyobb társasági életet kellene élned, sokat kimozdulnod és emberekkel lenned. Saját magamon tapasztaltam, hogy egy jó társaságban nagyon könnyen tud oldódni a zárkózott ember is.
2017. jún. 13. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
85%
Nem.Nem az van,legfeljebb a lányregényekben.A lényeg egy nőben ha szép sportos teste van.Ez látjuk meg,e miatt lépünk oda hozzá.Aztán ha mellé elviselhető a társasága is,akkor az a főnyeremény.
2017. jún. 13. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

Nekem pont az olyan lányok tetszenek, mint amilyen Te vagy, bennetek van valamiféle varázs, akadály, ami nehézzé teszi hogy megkapjam a bizalmat, én viszont szeretek bizonyítani. Ízlések és pofonok különbözőek... :)

18F

2017. jún. 14. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
87%

Te így vagy te.


Vagyunk páran akiknek pont ez ami bejön mert tudjuk, hogy az ilyenről lepereg a könnyűvérű tömegcikk.


És ez borzasztóan vonzó tud lenni. Ez egyedi.

2017. jún. 14. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Úristen, miket olvasok... "Egy lányban az a lényeg, hogy szép sportos teste van" WTF?????

Már nem azért, nem mondom, hogy szarul nézek ki, de nem vagyok egy tipikusan sportos lány, van rajtam azért felesleg, még ha nem is olyan sok, szóval nem mondnám magamról közel sem, hogy vékony vagyok, és mégis egy csomó srác szólít le, meg néz meg, akik általában jól néznek ki, és intelligensnek tűnnek, mert van egy kisugárzásom, ami adódik a járásból, a tekintetből, öltözetből, jó ég. Nem egoizmusból mondom most ezt, és mielőtt még bárki azt hinné, nem nézek ki ku..ásan, de kérdező nehogy elhidd ezt a baromságot.

Egyébként tudom, hogy milyen, amikor zárkózottnak érzed magad, és ha bárki próbál megismerni, akkor attól félsz, hogy mi lesz, ha nem tetszel neki. És nem érzed magad elég jónak, még a pozitív visszajelzések ellenére sem. Egyelőre sajnos én sem találtam meg a megoldást.

Viszont mi az szerinted, ami benned taszítana bárkit is? Van olyan dolog, amit nagyon szeretsz csinálni?

2017. jún. 16. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Ja és 18/L
2017. jún. 16. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
50%
Én is jeges szívvel vagyok meg kilométeres fallal, hát nem meglepetésre nincs is senkim:D viszont szerintem ez nem annyira rossz, legalább nem bízunk meg mindenkiben aki elhint egy-két szép szót és óvatosak vagyunk, aki nem vigyáz az sokkal több lelki sérülést kap. Majd tudni fogod kinek lesz érdemes megbontani egy kicsit azt a falat és kicsit kiolvasztani azt a szívet, tapasztalat. 20F
2017. júl. 13. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!