Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Akinek van pénze fesztiválozni...

Akinek van pénze fesztiválozni annak mennyi pénze megyel? Honnan telik rá?

Figyelt kérdés
Az érdekel hogy akinek van pénze fesztiválozni annak mennyi pénze megy el egy Sziget feszt volt egy volt Fesztiválnál összesen.

2017. jún. 14. 13:18
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
95%

"öt havi fizuval a jó csajokat hajtom", énekelte Polgár Peti.


Ennyi azért nem, de egy havit biztosan ott hagyok. Átlag keresek. Sound.

2017. jún. 14. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
62%
300-500ezer/fesztivál attol függ, hogy hol mennyi időt vagyunk és milyen társasággal. Tanári fizubol telik. (nyelvtanár vagyok magániskolában + nyelviskola)
2017. jún. 14. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
96%
Legtöbben egész évben gyűjtenek fesztiválozni. Több ismerősöm is ezért vállal télen munkát vagy nyáron....nem ördöngösség. Meg kell tanulni spórolni és félretenni.
2017. jún. 14. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
80%
Én baromira sajnálnám a pénzt arra, hogy valami fesztiválon amortizálódjak le. Inkább vennék belőle valamit, ami tényleg hasznos, amire szükségem van, ami előrébb visz.
2017. jún. 14. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%

Én pontos számokat nem tudok, mert én nem vagyok fesztiválozós típus. Egy napot voltam Szigeten, az elég is volt, többet sztem nem megyek, max. akkor, ha jön olyan előadó, akit mindenképpen szeretnék látni élőben, és nincs túl sok lehetőségem máskor.


Nekem olyan ismerőseim vannak, akik:

- 800-900e-s fizut hoz haza, abból még habzsidőzsi mellett is van pénze fesztiválozni

- akinek ilyen átlag 100-200es fizuja van, és azért kuporgat egész évben, hogy legyen pénze fesztiválozni

(meg ugye nyilvánvalóan vannak azok a csajok, akik lóvéért meg egyéb dolgokért vannak a pasijaikkal, na nekik a fesztiválbérletet is fizetik)


Az meg, hogy mennyit költenek, változó sztem, mert pl. nem mindegy, hogy kell-e új cuccokat beszereznie fesztivál előtt, amit csak ott használ, van-e lehetősége ingyen enni-inni valahol (pl. kimennek este a területről). Azt tudom, hogy 100e, ha nem több, simán el tud menni a jegyen felül, ha végig maradnak, és mondjuk nem gondolkodnak azon, mit hol esznek és vesznek ajándéktárgyakat is.

2017. jún. 14. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Nyilván, de láthatod a sok irigy, hogy lehúzta....
2017. jún. 14. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
#9 elég nagy gond lehet veled, ha azt hiszed, hogy az irigység miatt húztak le.
2017. jún. 14. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

-Soundon ott szokott maradni 350 000Ft vagy inkább több.

-Szigeten még nem voltam de haverok azt mondják nagyon könnyen elmegy 500K is.

-Viszont kisebb fesztiválokon min az EastFest például 140K-val is simán el lehet királykodni. Az inkább az átlag magyarországi árakhoz van közelebb .


A honnan telik rá kérdéshez meg szerintem semmi közöd sincs.

2017. jún. 14. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

#10

Azért ha jobbam szét nézel aki valaki kicsit tehetősebb, és ennek véletlen hangot is ad, az.mind le van húzva....

2017. jún. 14. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 Fatal_3rror_ ***** válasza:

Azért durva miket írnak az emberek, 3-500 ezrek.


Nem azt mondom hogy meglep, mert én meg inkább autósportok iránt rajongok, és egy Forma 1 jegy is 80-100 ezer ha lelátóra veszi az ember és az csak 2 nap és még utaznom se kell nagyon messze.


Mondjuk az én ismerősi köröm egyetemen dolgozott, egész évben félretettek, tudatosan készültek. És általában 1-2 napokra vettek napi jegyet.

2017. jún. 14. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!