Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Ki mit gondol a motorosokról?...

Ki mit gondol a motorosokról? Főként sportmotorra gondolok

Figyelt kérdés

Mondhatni egy nagy család vagyunk, már méterekről látjuk és üdvözöljük egymást, összetartozunk ez nem is kérdés.

Talán ez a legmegosztóbb és egyben titokzatos közlekedési forma, amibe kevesek tartoznak bele.

Gurultam már több száz motorossal együtt Siroknál, aminek hatalmas élménye van, ahogy dübörögnek a lóerők.


[link]


2017. jún. 14. 22:37
 1/7 anonim ***** válasza:
50%
Én csak jókat gondolok róluk. :)
2017. jún. 14. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
50%
Ne haragudj, de engem ez a duma+ a kaliforniai négerek belinkelt fotója nem igazán győztek meg arról, hogy te tényleg motoros vagy. De, ha valóban, akkor bocs! Milyen géped van? Mi a véleményed a Honda VS 800-ról?
2017. jún. 14. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
54%
nekem van 1000res sportmotorom de ezt a buzzis életstílust ne ismerem sőt integetni sem szoktam
2017. jún. 15. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Nekem csak egy 5 éves 1600GT van, most akkor ez befér a sportmotorokhoz? Igaz, kategóriáját tekintve túramotor.


Bár igazából sosem jelentett ez semmiféle " családot " meg " titokzatosságot ".


Egyszerűen párommal szeretünk utazni, és ennek ez egy igen kellemes módja. Szóval így nem gondolok semmi extrát a motorosokról.

2017. jún. 15. 01:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
30%

A motorral közlekedőkről semmit sem gondolok, a véleményeddel ellentétben ez egy teljesen hétköznapi közlekedési forma már egy évszázada.

Viszont a leírásod alapján te az a tipikus példány vagy, aki azt hiszi hogy mást egy kicsit is érdekel a fölöslegesen hangos motorja. Na az ilyenektől falra mászok. Olyanok mint a gyerekek.

2017. jún. 15. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 hollófernyiges ***** válasza:
27%
Jó dolog, szükség van szervdonorokra.
2017. jún. 15. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
37%

A siman kirandulgato/fesztivalozo motrosokkal semmi bajom.

De a suket krosszmotorosokrol, akik napi 16x bogetik a rozsdasjarganyaikat az utcan fel-le egesz nap, na annak az anyja inkabb nyelt volna egyet...

2017. jún. 15. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!