Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Hogyan lehetnék játékosabb és...

Hogyan lehetnék játékosabb és flörtölősebb a nőkkel?

Figyelt kérdés
Annyi srác tudja ezt, de én valahogy sosem éreztem rá.. Mi a titok? Hogy kell jól csinálni, hogy ne legyen fura? Tudnátok példákat mondani?

2017. jún. 15. 07:22
 1/9 anonim ***** válasza:
Hány éves vagy?
2017. jún. 15. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Szerintem az a titok, hogy azoknak "sikerül", akiknek olyan a természete, azoknak lesz "fura", akiknek valójában nem olyan a természetük, csak mivel másoknál látják, hogy bevált próbálkoznak.

Valószínűleg te komolyabb, mélyebb érzésű vagy, ezért "nem éreztél" rá. De egy jó hír: végső fokon az számít, hogy a meghódítandó lány az igazi természeted szerint kedveljen meg és viszont, te is, a lényegi vonásokat kedveljed benne. Mert abból sok baj származhat később, ha az évek során az álarc mögé látnak és csalódást okoz.


Úgyhogy bátorság, fog ez menni, csak lehet, hogy nem gyors és illuzórikus sikerekkel a csalódásig, hanem hosszabb ideig tartó figyelmes kereséssel jár az igazi megtalálásáig.

2017. jún. 15. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Nekem ez vérből jön, vagy nem is tudom. Egyszerűen ilyen a stílusom, közvetlenebb és lazább vagyok, mint férfitársaim nagy része. Nagyon hamar megtalálom a közös hangot a hölgyekkel, 25 lány volt az osztályomban, gyakorlatilag nekem természetes, hogy tudok "könnyedén" beszélgetni velük.

Próbálj kicsit lazább lenni, ne görcsölj.:) Beszélgess többet nőkkel, dícsérd meg a ruhájukat, frizurájukat, de ne rámenősen. Keress velük közös témákat, beszéljétek ki, majd csak azt veszed észre magadon, hogy tudsz velük játékosan is beszélgetni és természetes lesz.

2017. jún. 15. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

#3-as

ne vedd magadra 3-as, de azt hiszem, akinek ez "vérből jön" és nem tanulta külön, valszeg nem fog tudni jó tanácsot adni :D

amiket írtál, azok közül mindet próbáltam, de vagy unalomba fulladt a dolog, vagy máshogy bukott el.. Sőt még a bókok is nagyon gázra sikerültek :( egyszerűen nem megy.. ezen változtatni szeretnék..


#2-es

igen, ezt jól látod, de már nem arra szeretnék játszani, hogy majd az "igazival úgyis jó lesz", szeretnék elébe menni a dolgoknak és módszeresen fejleszteni magam, lányokkal beszélgetni, poénkodni, hogy nagyobb eséllyel találjam meg az igazit, ha létezik olyan..


#1-es

ez miért fontos? 30 alatt vagyok egyébként..

2017. jún. 15. 15:53
 5/9 anonim ***** válasza:
Mert nem mindegy, hogy tini csajokkal akarsz flörtölgetni vagy nőkkel.
2017. jún. 15. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
18 év feletti tini csajokkal...
2017. jún. 15. 19:29
 7/9 anonim ***** válasza:
Kezdetnek színészettel foglalkozó közösség felkeresését javasolnám, ahol megtanulod kezelni érzéseidet. Továbbá olyan irányba is mozdulnék, ami a humorérzéket fejleszti. S persze mélyvízbe hajintanám magam: beiratkoznék egy tánctanfolyamra, ahol számtalan lehetőség adódik, hogy amit a színészet+humor együttes erejét kamatoztassam, fejlesszem.
2017. jún. 16. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Ezt követően a lelki része nagyjából meg van. Épp testben épp lélek elvét követve, ezután a fizikai részt fejleszteném. A megjelenést. Kipróbálnék több harcművészetet, s amelyik fekszik testi adottságaimnak azt komolyan elkezdeném tanulni, a folyamat alatt az önbizalmad mindkét szinten egyensúlyba kerül. Ezt alatt néhány örömlány elfogyasztása, ahol ismét alkalmazod a megszerzett erősségeket. Bókolsz az örömlánynak.

Amikor ezeket az útakat bejártad, ráébredsz azért érezdet furán magadat, mert nem öszintén bókoltál, csak azért tetted, hogy a bugyijába nyúlj. Ezen a fejletségi szinten azért bókolsz, mert ha nem tennéd hazudnál, magadban tartanál valami jót.

Ezen a magas szinten sok minden kristálytiszta lesz számodra. Például, ha dicsérsz (bókolsz), s ha az nem kamu, nem sülhet el rosszul. A szinészi munka során tudod milyen igazából érezni valamit.

(Az kifelejtettem, hogy a harcművész társaid is dicsérd. A falkavezér az ego világában, nem fukarkodik az elismerésekkel.)

Tehát ezen a tiszta szinten, naponta dicsérd meg az anyukádat. Ha vele full jó kapcsolatot teremtesz, más nőkkel is menni fog ez 100%


(Sok sikert)

2017. jún. 16. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Rengeteg férfi flörtöl..

A titok egyik része, hogy általában nem veszik maguk sem komolyan..

De tényleg.


Aztán van az a részük is, akin meg látom, hogy komolyan tetszem neki.

-Szerintem próbáld magad úgy rávenni, hogy bármit mondasz, azt határozottan mond és ne jöjj tőle saját magad zavarba. Pl: HA dícsérsz, akkor húzd is ki magad, hogy "igen, én így gondolom, hogy tetszik rajtad ez a ruha"- ezt így magadban és közben bátran nézz a másik szenébe, figyeld a reakcióját.

- Ne hogy már te gyere a saját bókodtól zavarba, hanem maximum a másik. Ez gyakorlás kérdése, nem feltétlenül kell a véredben lenni.


Pl nálam legutóbb az történt, hogy nagyon-nagyon megfogott egy srác. Egy társaságban találkoztunk először, és ez alkalommal velem szemben ült le az asztalnál.. Nem vagyok egy zavarba jövő lány, utoljára tízen évesen jöttem zavarba, de ő nagyon tetszett, és egyszerűen ahogy felfogtam, hogy itt ül velem szemben, úgy képzeld el, hogy ránéztem- úristen idenéz épp- elfordíttam a a fejem és néztem balra, akkor vissza próbálok nézni előre, megint rám pillant egyből lesütöm a szemem megint.

Mondom magamban: "Úristen, szedd már össze magad! Tiszta hülye vagyok! Mi ez már, hogy nem merek ránézni?? Hiszen ő is rám nézett!"


Szerencsére hallgattam magamra, meg nehogy ha ő tud rám nézni, én ne tudjak. :D


Na ezután már ment szépen, és hosszabban is a szemébe mertem nézni. ÉS igazából én is azt vettem le, hogy ő is hasonlóképp volt ezzel, de 100%-ig nem tudom persze. Minden esetre ezután is kedves meg figyelmesen viselkedett velem, érdeklődően, szóval ezért is gondolom, hogy nem volt közömbös.


Szóval én a a fentit tudom javasolni.

Megsúgom, az sem baj ám, ha a lánnyal a legelején zavarban vagy, általában 1-2 lesütött pillantás/elkapott tekintett ( ráadásul ez is jele egyébként annak, hogy tetszel valakinek- lásd én elcseszett példám :D), na de a kezdeti zavar után szokott jönni a mélyebb szemezés.


Össze kell csak szedni magad, és menni fog.


Ja és bocs, hogy nőként írtam, de szerintem itt most nincs túl nagy különbség a neme között.



Másrészt még a testbeszédes könyveket tudom neked tanácsolni, én imádom ezt a témát, és ahogy a másik reakcióiból te is tudsz olvasni, már az is sokkal magabiztosabbá tud tenni akár. Fogd fel játéknak, gyakorlásnak.

(Én a szemezést 16 évesen "gyakoroltam" emlékszem egy helyes, aranyos fiúnál, és csak egy nézés volt, tényleg, de az nap már sokkal kedvesebb hangvételű üzenetet írt.. Meg is ijedtem, hogy te jó ég, nem is gondoltam volna.. :) )

N

2017. jún. 22. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!