Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » 16-20 évesek, akiknek nem a...

16-20 évesek, akiknek nem a disco jelenti a szórakozást?

Figyelt kérdés

Személy szerint soha nem volt rá igényem, hogy discoba menjek. Eddig úgy 4x voltam, nem szeretem. Egyszer sem éreztem jól magam.

Esetleg vannak még olyanok, akik jobban szeretnek beülni egy kávézóba,cukrászdába, pubba, vagy tartani egy beszélgetős-iszogatós grillpartyt? Koncertre szoktam még járni, de az elég szezonális dolog.

A baráti társaságom csak egy nagyon kis része kapható az ilyen formájú kikapcsolódásra.

Ti éreztek olyat, hogy ezért nektek nincs annyi programotok vagy leszűkült a társaságotok?

19F



2017. jún. 16. 10:34
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
82%

Én is szeretek kávézóba/kocsmába ülni a barátokkal, vagy kültéren beszélgetni, esetleg egymásnál. Discoban egyszer sem voltam, és nem is vonz egyáltalán, nincs ezzel semmi gond. :)

Grillparty ötlet is tetszik, de még nem akkora a társaság, és nem olyan összetartó, hogy meg lehessen tenni.

Sajnos nekem is van társaság keresési gondom így, de próbálok nem ilyen apróságokra koncentrálni. :D

18/F

2017. jún. 16. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
87%
24 éves vagyok, és soha nem voltam discoban, nem is tervezem. Távol áll tőlem az a világ.
2017. jún. 16. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Szerintem a disco csak arra jó ha nagyon ki akarod magad tombolni. Szintén 24, max 5ször voltam, és nem is tervezek többször. Inkább egy kávézó, cukrászda, mozi, színház stb.
2017. jún. 16. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
79%

16-17 eves lanyok vagyunk, a mi tarsasagunk meg alkoholt sem fogyaszt, max ujevkor koccintasnal egy pohar. Na igy akarj te valahova, valakikkel bulizni menni, ahol nem mindenutt csatakreszeg parasztok futkosnak meg drogosok...

Ilyenkor nyaron sokat jarunk szabadstrandra, kirandulni. Evkozben sajnos nincs tul sok idonk, mert eleg tanulos suliba jarunk, de pl.mindig szeretunk telen elmenni korizni vagy a karacsonyi vasarba es jarunk egyutt uszni, lovagolni. Neha pedig mikor mindenki raer, szervezunk egy csajos pizsipartit, de ez sajnos nagyon ritkan jon ossze ugy, hogy mindenki ott legyen. Hetkoznap neha beulunk suli utan egy pizzara vagy sutire is.

2017. jún. 16. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Létezik még egyáltalán olyan, hogy diszkó?
2017. jún. 16. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Figyelj szerintem akkor azokkal az emberekkel nincs köztetek összhang. 3 barátnőm van 14 éves korom óta, azóta eltelt 10 év és még mindig azonos az érdeklődési körünk. Elmentünk együtt kb kétszer, utána meg én még voltam a tesómékkal, de nem az én világom.
2017. jún. 16. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Hát én méf csak párszor voltam diszkóba ,de engem nagyon megfogott , megyek jövőhéten is .

De szeretem a beülős helyeket is.

16/f

2017. jún. 16. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim válasza:

Én még egyszer sem voltam semmilyen szórakozó helyen, pedig a barátaim jó része jár(t) ilyen helyekre, egyszerűen nem az én világom. Utálom a nagy tömeget, a túl hangos zenét, illetve a zenei ízlésemnek megfelelő számokat sem szoktak játszani az ilyen helyeken.

A magam részéről sokkal jobban kedvelem a jobb bárokat, éttermeket, a szűkebb baráti összejöveteleket.

A disco viszont nagyon nem vonz, néha emiatt kimaradok bizonyos programokból, de nem zavar.


20/F

2017. jún. 16. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
Itt vagyok, pluszba még alkoholt sem iszom. Emiatt nincsenek barátaim, mindenki szinte sértésnek veszi, ha alkoholmentes italt iszok a társaságában. Szórakozóhelyen még nem voltam, azért, mert visszahúzódó vagyok, nem szeretek táncolni, nehezen nyílok meg, semmi keresnivalóm nincs ilyen helyeken :D 20/L
2017. jún. 16. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Kétszer voltam olyan helyen, ahol discos rész is volt, hát a lehető legkevesebb időt töltöttem ott, inkább a kintebbi beszélgetésre is alkalmas részen voltam. Többször nem is tervezek menni, nagyon nem az én világom. Mi is inkább beülünk valahová a baráti társaságommal, ahol beszélgetni is lehet, vagy csinálunk egy szűk körű házibulit. Koncertre én is szívesen megyek, ha jön olyan előadó akit szeretek, de ez elég ritka sajnos:D Ezen kívül moziba, színházba és kiállításra szoktunk járni. Nem érzem azt, hogy ezért lemaradnék bármiről is és azt se hogy leszűkült a társaság, mert a baráti társaságomban nincs olyan aki csak discoba vagy ilyen jellegű bulikba hajlandó menni. 20l
2017. jún. 16. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!