Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Fog valaki nyáron dolgozni?...

Fog valaki nyáron dolgozni? (diákmunka)

Figyelt kérdés

Én fogok de olyan rosszul érzem magam hogy a többiek otthon semmittesznek én meg melózok a dögmelegben és csak délután leszek itthon, de akkor is tanulnom kellesz angolt és kémiát + még közösségi szolgálatot is tennem kell... Ti fogtok dolgozni? Kicsit jobban érezném magam ha tudnám hogy más is melózik. Ha igen hol és mit?

16/L



2017. jún. 19. 14:36
 1/8 anonim ***** válasza:
Én is egész nyáron dolgozni fogok, szoval nem leszel egyedül, és én a mekiben dolgozom, ugyhogy sorstársad vagyok😊 18l
2017. jún. 19. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Szerintem lesznek még jó páran rajtad kívül. :)
2017. jún. 19. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Ahogy én is dolgozom, főleg júniusban. Szard le a többieket, minél kevesebbet gondolsz rájuk és minél többet fókuszálsz a saját céljaidra és munkádra annál könnyebb megszokni.

17/F

2017. jún. 19. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Én igen, és az osztályunkból is majdnem mindenki, legalább egy hónapot.


Én bébiszitterkedek a hét négy napján napi 8 órában, fix bérért.

2017. jún. 19. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Látom vagyunk még :) a bébiszitterkedéstől nem félsz? Milyen idős gyerekre vigyázol?
2017. jún. 19. 15:09
 6/8 Psycho ***** válasza:

Kicsit elkapja az embert az irigység, amikor látja, hogy a többiek erre meg arra nyaralnak, jóvilág van, facebookjuk tele tök jól kinéző képekkel, és egész nyáron csak élvezik az életet.


Viszont hosszú távon Te sokkal jobban jársz. Suli után ha el kell menned melózni, lesz már tapasztalatod, nem lesz tök új minden. Tudod majd mit jelent az, hogy "dolgozni", mit a keretek, milyen együttműködni a kollégákkal, stb.

Más oldalról meg lesz saját pénzed is, ez sem utolsó szempont.


Plusz kicsit rátanulsz arra, milyen menedzselni az idődet. A meló + tanulás + haverokkal progik egyáltalán nem zárják ki egymást, csak jól kell ütemezni a dolgokat.


Egyébként nagyon sok ismerősöm melózik nyáron valamit (diákmunkát). Van, aki gyakszin van, pl. kórházban, van, aki újságot hord, mekiben persze mindig dolgoznak ismerősök, van, aki árufeltöltőnek megy. Én anno moziban dolgoztam diákmunkán.

2017. jún. 19. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
16 éves korom óta dolgozok, most egyetemistaként 22 évesen is. :) Jó dolog a diákmeló, egy csomó tapasztalatot és barátot/ismerőst gyűjthetsz. Meg persze lesz zsebpénzed is, és jól mutat az önéletrajzodban, hogy sok helyet kipróbáltál már.
2017. jún. 23. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Én is egész nyáron dolgozni fogok, de engem hajtani fog az a tudat hogy mi mindent vehetek majd belőle :DD 16/f amugy én építkezésrn leszek, szóval én is haldokolni fogok a nagy melegben. xd
2017. jún. 27. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!