Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Nem szeretek új emberekkel...

Nem szeretek új emberekkel beszélgetni. Sokszor zavatban érzem magam új társaságban. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Az elmúlt években azt vettem észre magamon, hogy sokszor nem tudok miről beszélni újonnan megismert emberekkel. Akár egy új társaságban mutatnak be, akár egy randin vagyok nehezen megy a beszélgetés. Egy idő után olyan kínos pl egy randin csak ilyen hülye kérdéseket feltenni folyton , hogy mi a hobbija? Stb? De múltkor pl a tesóm mutatta be az új barátnőjét és vele sem tudtam 3 mondat után miről beszélni. Régi ismerősökkel, barátokkal nincs semmi gond, olyankor nagyon is beszédes vagyok , de egyszerűen akit nem ismerek azzal nem tudok miről beszelni sokszor. Más is jár hasonló cipőben mint én?

Sokszor már nincs is kedvem inkább elmenni valahova amikor tudom, hogy nem igazán ismerem a társaságot...



2017. jún. 30. 00:43
 1/3 anonim ***** válasza:
Ez kortól és hangulattól is függ. Esetleg félsz az új kapcsolatok kialakításától és ez az érzés feusztrál téged így meggátol a dumában. A régiekkel azért is tudsz többet dumálni , mert őket már ismered , vagy fogalmad arról milyen témákat dobj fel , hogy jó működjön a kommunikáció. :) szerintem ez egy fain elemzés volt tőlem. Amugy ha bármiben tudok segíteni írj nyugiba.
2017. jún. 30. 01:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
irj, azt dumálgatunk
2017. jún. 30. 02:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Majd kialakul. :)

Régebben én sem igazán tudtam beszélgetni idegenekkel, de a munkám miatt muszáj volt. Most meg már olyan vagyok mint az öregasszonyok és mindenkivel leállok beszélgeni még akár az utcán is.

2017. jún. 30. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!