Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Hogy vegyem rá a barátnőmet,...

Hogy vegyem rá a barátnőmet, hogy csináljon magunknak olyan bulit, amiket a barátnőivel szoktak rendezni?

Figyelt kérdés

Havonta egyszer tudunk csak találkozni, így alig vagyunk egymás mellett és az Ő oldaláról igencsak korlátozva vagyunk. Rengeteg élmenyben van része, csak sajnos nélkülem, én ki vagyok rekesztve az Ő életéből. Jómagam elég sivár kényszerpályán vagyok, nincs társasági életem, barátaim se igen.


Ismerőseim is azt dörgölik a pofámba, hogy buliznak így meg úgy. De én ki vagyok rekesztve, szörnyen érzem magam, hogy sosincs élményem az életből. Ezért a Páromat muszáj lenne meggyőznöm, hogy mivel van tapasztalata bulikról és ismeretsége is meg ilyenek, így NEKI kellene magunknak szervezni egyet. Amire megkér, csinálom, de egyedül nem tudok egyáltalán ilyet összehozni. Be kell pótolnom ezeket az élményeket, különben elveszítem Őt. Csak ekkor lehetek boldog, teljes életű, ha a Szerelmem életének teljes értékű része lehetek.


2017. júl. 2. 00:08
 1/1 anonim válasza:
100%
beszéld meg vele hogy úgy érzed kirekeszt téged. Mondd el neki hogy ez neked rosszul esik.
2017. júl. 3. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!