Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Mit ront el az, akinek minden...

Mit ront el az, akinek minden emberi kapcsolatával ez történik egy idő utám, előbb-utóbb?

Figyelt kérdés

Néhány beszélgetés erejéig ismerkednek, kérdezgetnek egymásról, átlagos hétköznapi témákról beszélgetnek, majd idővel elfogynak a témák, már alig van miről beszélni, egyre több a csend.


Aki mindig így jár az emberi kapcsolatokkal az mit ronthat el? Vagy ennyit számít a közös hobbi, érdeklődési kör hiánya?


2017. júl. 5. 07:59
 1/2 anonim ***** válasza:
Közös érdeklődés hiánya. Vagy unalmas az illető. Ezért érdemes pl olvasni sok témában, akkor az ember bármihez hozzá tud szólni... persze olyan emberekkel akkor sem lehet beszélgetni akiket semmi sem érdekel, ha éppenséggel valaki tájékozott. Pletykálás és üres semmitmondó bájcsevej lehet belőle esetleg... de arra mi szükség?
2017. júl. 5. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 Fatal_3rror_ ***** válasza:

Én azt vettem észre, hogy nagyon rossz előadó vagyok, és a legtöbb ember számára unalmas is. Hiába olvasok, tájékozódok, valahogy nem szeret velem senki hosszabban beszélni, nem hívnak sehova, kerülnek.


Néha úgy érzem hogy a saját anyám is unja a süketelésemet. Szóval egyre inkább ott vagyok, hogy minimalizálom az emberi kapcsolataimat.

2017. júl. 5. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!