Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Hol ismerkedjek? Mit tegyek?

Hol ismerkedjek? Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Sosem volt egy nagy társasági életem, de ahogy múlnak az évek egyre jobban vágyom arra hogy legyen akivel beszelgethessek, találkozzak, stb.. A környezetemben nem lehet ismerkedni. Mindenki magával foglalkozik, nincsenek tekintettel senkire és semmire. Eljárni sem tudok sehova mert nincs rá lehetőségem. Volt aki azt mondta hogy próbáljam meg csoportokban, hátha sikerül valami. Sosem jött össze semmi.. 2-3 hónapnál tovább sosem tartott egy ilyesmi barátság.

Mit tegyek? Már sokszor fizikailag szokott fájni, mikor nincs már semmi dolgom, beszélgetni szeretnék valakivel de egyszerűen nem lehet, mert nincs kivel.. Mikor el ballagtam az általánosból, azt hittem ez változni fog, de tévedtem. Ugyan úgy nem szólt hozzám szinte senki, én meg hiába mentem oda mert nem láttak szívesen. Ez megy középsuliban már 2 éve,mint előzőleg egész általánosban. Már unom a filmeket, a könyveket, mert ez már nem segít elterelni a gondolataimat a magánytól.. Szerintetek mit tehetnék?


2017. júl. 5. 09:05
 1/2 A kérdező kommentje:
+infó: [16-17F]
2017. júl. 5. 11:10
 2/2 anonim válasza:

Nekem a sport jutott eszembe vagy valamilyen nyári munka, mert ott könnyebb ismerkedni, de írtad, hogy nincs lehetőséged ilyesmire. Szóval esetleg felkereshetnél régi ismerősöket is vagy az interneten tudom ez nem a legjobb de ha nincs más mód, megpróbálhatod. Ha ez sem sikerül még mindig ott van a családod.

15-16L

2017. júl. 6. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!