Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Hogyan mond el a szobatásadnak...

Mjancsi24 kérdése:

Hogyan mond el a szobatásadnak hogy jövöre nem akarjuk hogy velünk lakjon?

Figyelt kérdés

Hárman vagyunk egy 1 szobás bentlakásba, egyetemen, és az az igazság hogy év végén derült ki hogy az eggyik szobatársam akivel eddig ugy ahogy joba voltam, a hátamnál kibeszél és azzal dicsekszik hogy mindent sokkal jobban tud, akit én tanitottam neki, nekem koszonheti hogy még egyetemen van, de lenéző, és NAGYON irigy, nem tudok nyugodtan SMSezni se mert mindig odahuzodik hogy elolvassa. Tartozásait nem törleszti, szinte az én pénzemen él, pedig neki van pénze.

Annyira irigy hogyha kicsivel is jobb a jegyem, a hátamnál azt mondta hogy:"Jó hogy az a szerencsétlen is jobbat irt nálam", meg képes végigsérteni az embert emiatt, mert azt hiszi hogy Ő mindenben jobb.

Kérlek segítsetek, nem szivesen töltenék el vele még egy évet.

Hogyan tudnám elmondani neki hogy nem szivesen látnám szobatársamként hogy ne sértsem meg nagyon?



2017. júl. 9. 19:30
 1/4 anonim ***** válasza:
Elé állsz és megmondod neki kerek perec, hogy jövőre keressen magának valamit mert nem veletek lesz. Ennyi.
2017. júl. 9. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 Dzseri ***** válasza:

vicces kérdés :-D


"Hogyan mond el a szobatásadnak hogy jövöre nem akarjuk hogy velünk lakjon?"


a válasz:

"akivel eddig ugy ahogy joba voltam, a hátamnál kibeszél és azzal dicsekszik hogy mindent sokkal jobban tud, akit én tanitottam neki, nekem koszonheti hogy még egyetemen van, de lenéző, és NAGYON irigy, nem tudok nyugodtan SMSezni se mert mindig odahuzodik hogy elolvassa. Tartozásait nem törleszti, szinte az én pénzemen él, pedig neki van pénze.

Annyira irigy hogyha kicsivel is jobb a jegyem, a hátamnál azt mondta hogy:"Jó hogy az a szerencsétlen is jobbat irt nálam", meg képes végigsérteni az embert emiatt, mert azt hiszi hogy Ő mindenben jobb"


egyéb kérdés? ;-)

2017. júl. 9. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Nem tudom, hogy hogyha már eleve ennyi rosszat mondott rólad, minek még próbálod szépen felhozni neki a témát. Odaállsz elé, és megmondod neki, hogy jövőtől nem fog veletek lakni, oszt annyi.
2017. júl. 9. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat ! :)

Csak nagyon bizonytalan voltam.

2017. júl. 11. 12:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!