Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Mit tegyek ha utánoz?

Mit tegyek ha utánoz?

Figyelt kérdés
Régebben kezdődött a dolog, kavartam egy sráccal és én már nem akartam semmit alig beszéltünk és összejött egy lánnyal. A lány ismert engem, azóta is gyűlöl. Többször is felkeresett , hogy én milyen jogon utánozom őt (idézetek ,képek ,zene) holott semmit sem csináltam, ráadásul egy másik "barátnőm" vágja alattam a fát és szítja a tüzet kettőnk között. Kb 2 hónapja vettem észre hogy konkrétan mindenben utánoz engem , kiraktam pár zenét, vagy egy két kedves idézetet és ugyanazt látom vissza nála szó szerint, vagy bejelöli a barátaimat (nekik még jópofizik) Vagy megossza azt amit azelőtt kedveltem. Baromira idegesít, hogy néhány nagyon kedves számot kirak amiket imádok, persze ő tőlem hallott róluk, koncertekre jár azokat szándékosan posztolja, hogy lássam . Amikor szülinapom volt küldött egy képét a sráccal ahogy smárolnak. A haját is újdonsült úgy hordja mint én, és egy totál ugyanolyan képet rakott ki amilyet én csak a háttér más . Szóval baromi idegesítő letiltanám de nem akarom hogy tudja hogy b_ssza a csőröm, írni meg szintén nem fogok mert nem süllyedek le oda ahová ő annó. Meg csinálna egy kamu profilt hogy nyomon kövessen (bár szerintem most is van ). Féltékeny lenne? Vagy miért csinálja ? Hozzáteszem csinosabb vagyok nála, jóval alacsonyabb és vékonyabb is, sok barátom van sok helyre eljárok. Azt teszem amit jónak látok , semmi rosszindulat nincs bennem.kezd betelni a pohár . Olyanokat hallok vissza, hogy engem mennyire utál és mennyire élettelen vagyok. Ha élőben találkozunk egyszer végigmér egyszer meg kedvesen köszön(?!?!) Szóval total nem értem de legszívesebben kettéfejelném azt a r_bancot.
2017. júl. 12. 18:34
 1/3 anonim ***** válasza:

:D

Szerintem féltékeny rád.Ne foglalkozz vele,akkor egyszer úgyis abbahagyja,nem tarthat ez így örökké!

2017. júl. 12. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Szerintem meg tiltsd le nyugodtan, miért kellene elviselni a baromságait? Elmebeteg a csaj.
2017. júl. 12. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
minek letiltani? leiratkozol róla, és nem látod...onnan már csak a te önuralmadon múlik, hogy azért is nézegetni fogod-e...
2017. júl. 12. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!