Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Miért van az hogy bulikba,...

Miért van az hogy bulikba, kocsmába nem hívnak a haverok?

Figyelt kérdés
Sok haverom van,de nem hivnak soha,csak együtt focizunk és annyi,pedig általában van sörözés foci után,kérdezgetik is egymástól hogy ki.jön,de engem nem kérdeznek.sosem,pedig azt sem mondanám,hogy soha egy szót sem szolik senkihez,persze mondhatnám hogy én is megyek sörözni,de kicsit cikinek érezném ugy,meg annyira nem számit sör csak rossz érzés,hogy engem megsem.kérdeznek,hivnak

2017. júl. 14. 07:05
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

"meg annyira nem számit sör"

Ezért.....

2017. júl. 14. 07:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Velem is így volt. Valószínűleg nem kedvelnek. Nem azért mert rossz ember vagy. Ők is lehetnek rossz emberek. Vagy egyszerűen csak másak. Annyira, hogy nem fogadnak be a "falkájukba". Megváltozhatsz, akarhatsz tetszeni, de ez felszínes dolog lenne mindenki részéről. Mikor velem volt ilyen, akkor azonnal megszakítottam ezekkel az emberekkel minden kapcsolatot és rövid időn belül másik társasághoz kerültem. Fogadd el! Ők nem a haverjaid, csak a foci társaid. 100 másik helyen találkozhatsz még emberekkel akik szívesen barátkoznak veled és akár új embereknek is bemutatnak.
2017. júl. 14. 07:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

Vagy nem kedvelnek vagy pont annyira nem érdekli őket, hogy kereted magad, hogy akkor rad hagyják.

Felnezel, férfiasan megkérdezed " sörről van szó? Mikor, hol srácok?" És kiderül, hogy csak nem hívtak vagy tényleg nem akartak, hogy ott legyél.

2017. júl. 14. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Szívódj fel egy kis időre, ne menj velük egy darabig focizni sem és meglátod. Ha keresnek, akkor érdekled őket, ha pedig nem, akkor egyértelműen egyoldalú a "haverságod".
2017. júl. 14. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Szerintem kedvelnek,csak mikor először mentek kocsmába,akkor nem voltam ott,megszokták,hogy én nem vok ott,illetve ök már egy összeszokott társaság,én meg nem olyan rég vok köztük
2017. júl. 14. 08:51
 6/11 A kérdező kommentje:
Egyébként meg ez van akkor csak focis társaim vannak,akkor nincsenek haverjaim,de egyébként ha nem megyek focira akkor szoktak érdeklődni,hogy mért nem jöttem stb,stb
2017. júl. 14. 08:54
 7/11 anonim ***** válasza:
Akkor viszont igaza van az előzőeknek. Kapcsolódj be, amikor sörözésről van szó, kérdezd meg, hogy mi a helyzet és mondd, csinálj úgy, mintha természetes lenne, hogy te is mész.
2017. júl. 14. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Hát ja vicceld meg őket.


Ha nem hívnak focizni sem akkor oda se menj, és akkor majd eldől érdemes e velük haverkodni, vagy keresni kellene új haverokat.


Lehet nem is érdemes velük foglalkozni, keresni kellene új haverokat.

2017. júl. 14. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Tudod, ez úgy szokás, hogy aki megy, az fizet mindenkinek minimum egy kört. Ha pl. megy az egész focicsapat, akkor az minimum 11 sör, de ha jól sikerül a buli, akkor két kör, az már 22 sör kocsmai áron számolva... Lehet, hogy nem nézik ki belőled = a zsebedből, hogy ki tudnád fizetni, így ők sem fizetnek neked.
2017. júl. 14. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

"de egyébként ha nem megyek focira akkor szoktak érdeklődni,hogy mért nem jöttem"


magyarul csak elfelejtenek mindig szólni, akarnák hogy menj.

2017. júl. 14. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!