Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Hogyan lehetnék vakmeröbb,...

Hogyan lehetnék vakmeröbb, "tökösebb"?

Figyelt kérdés
Sziasztok. Lehet hülye kérdés de nem tudom hogy mit csináljak magammal. Egyszerűen félek attól hogy valaki belém köt , mert nem tudok visszaszólni. Nincs a barátaim körében tiszteletem , nekem lehet beszólni meg minden , tiszteltet se tudom hogy szerezzek. Engem sehova se hivnak , semmi. Ha valakihez beszélni kell , alig jönnek a szavak , akkadozok , nyelem le a szavakat. De ha például olyan emberekkel vagyok melyekkel nagyon összevagyok szokva de ezek is csak közeli barátok régi 5-6 éves , azokkal nagyon jol tudok beszélgetni másokkal meg nem tudom. ugy veszem észre mintha idegesítő lennék , pedig csak probálom magamat adni . Valami segítség ? Megköszönök minden választ előre is.

2017. júl. 16. 16:58
 1/2 anonim válasza:
Ha valaki beszól akkor nem kell visszaszólni mert abból csak a baj lesz,én is kicsit önbizalom hiányos vagyok,az ilyen esetekben azt szoktam csinálni hogy mondogatom magamba hogy :én is annyit érek mint más.ja és ügyelj a testbeszédedre mert ha visszahúzódónak nézel ki akkor tuti beléd fognak kötni,még annyit tehetsz hogy kigyurod magad és megtanulsz idegenekkel beszélni,kezd úgy hogy utcán útbaigazítást kérsz vagy megkérdezed az időt.Remélem tudtam segíteni :)
2017. júl. 17. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Szociális fóbia....
2017. júl. 17. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!