Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Nem. Akarok senkinek megfeleln...

Nem. Akarok senkinek megfelelni, csak magamnak, de nem miért nem megy?

Figyelt kérdés
Áltlába ha emberekkel vagyok,akkor megakarok felelnk az ő elvéréiknak,nem tudok mit mondani a társaságban csak ott szótlAnul állok nem tudok önmagam lenni mert félek hogy leszolnak vagy kiröhögnen ,hogy győzzem le ezt,és miérz van ez velem?én is a lözéppontban akarok lenni magabiztosan gátlások nélkül
2017. júl. 17. 23:50
 1/3 A kérdező kommentje:
Bocsi helyesírási hibákért,csak gyorsan írtam
2017. júl. 17. 23:51
 2/3 anonim ***** válasza:
Én pont ugyan ilyen vagyok, azzal a különbséggel, hogy nem is akarok megfelelni nekik. szeretem megfigyelni az embereket, de a beszélgetéshez nem sokszor szólok hozzá. Kevesebbet szólok de az mindent visz. legalábbis ezt mondják és kedvelnek így is. De jobb szeretek egymagamban lenni, olyanok a céljaim és a hobbbiaim is amik ezt lehetővé teszik. A gátlásaidat magadban kell lerendezned. önbizalomhiány esetleg?
2017. júl. 17. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Képzeld, több millió ember a Teremtőnek akar megfelelni és képes is rá, mert olyan kiváló oktatást kap, hogy szókincsében, gondolkodásában messze kimagasló tulajdonságokkal rendelkeznek és ez jó érzés. Neked is lehet részed benne. Van egy hivatalos honlap erről a világméretű oktatómunkáról, ha meg akarnál győződni róla.
2017. júl. 18. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!