Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Hogyan lehet valakit lebeszéln...

Pallercf kérdése:

Hogyan lehet valakit lebeszélni az öngyilkosságról egyszerüen?

Figyelt kérdés
Nem trollokat kérek!!!

2017. júl. 18. 14:26
 1/6 anonim ***** válasza:
18%
Nem szükséges. Aki tényleg öngyilkos akar lenni, az nem reklámozza. Mikor értitek már meg? Csak sajnáltatni akarja magát az ilyen, meg hogy foglalkozzanak vele. Aki azt mondaná nekem, hogy megöli magát, mondanám neki rajta.
2017. júl. 18. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
30%
figyelemre vágyik, nem akarja ő magát megölni
2017. júl. 18. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
68%
El kell neki mondani, hogy az öngyilkossági kísérlet ritkán végződik halállal. Esélyesebb a lebénulás, szervek, testrészek elvesztése, maradandó mentális és fizikai sérülések begyűjtése. A közhiedelemmel ellentétben a halál beállta nem 1 másodpercig tart, hanem jó esetben 1-5 percig, rossz esetben órákig, és rendkívüli módon fájdalmas.
2017. júl. 18. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
88%
Hat azert van utolso kialtas. Utcan mentem es lattam egy lanyt aki le akarta magat vetni a hidrol. Nem kellett neki mondani semmit csak megfogni a kezet es ramosolyogni.
2017. júl. 18. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Menjünk inkább sörözni
2017. júl. 22. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
19%
Úgy, hogy vegyen példát olyan emberekről, akik nem adják fel, hány olyan súlyos beteg ember van, akinek még kilátásai sincsenek nagyon a túlélésre, de ők nem adják fel, hanem meg akarnak gyógyulni, hogy folytathassák az életüket, akármennyire kevés az esélyük. Szóval egy fizikailag eép öngyilkosjelöltnek szerintem nincs joga, hogy eldobja az életét, mert más, beteg ember mindenét odaadná, hogy minél tovább a szeretteivel legyen. Aki egészségesen el akarja dobni magától az életet az az ÖNZÉS magasfokát mutatja be ezzel.
2017. aug. 3. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!