Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Ki az a Bazsarózsa, Benkő melett?

Ki az a Bazsarózsa, Benkő melett?

Figyelt kérdés
Mi az igazi neve? hazudnak midenkinek?

2017. júl. 19. 12:03
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem 19, hanem 28 éves, nem más, mint egy luxusprosti, akinek ez jó reklám. Valójában semmi közük egymáshoz, ez egy celeb-szerep. Mint ahogy annak idején a Győzike show sem volt valódi, nem abban a házban laktak (díszlet volt), nem így éltek, nem veszekedtek állandóan stb. Csak a show miatt és a sok pénzért szerepeltek. Az persze igaz, hogy Győzike soha nem volt alkalmas semmiféle komoly munkára, annyira nincs esze.
2017. júl. 19. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Ha jol tudom Reninek hivjak igazabol.Meg jo par eve mikor indult talan az edes elet akkor szerepeltek mar egyutt es nekem ugy remlik hogy akkor Reni volt.Egyebkent fogalmam nincs,nem kovetem az ilyen hulyesegeket.Nem ertem mit akarnak ezzel elerni,meg hogy minek hazudozik hany eves.Ha nem akarja nem mondja meg de nem kell bekamuzni valami szamot.
2017. aug. 31. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Minden ilyen műsorban (bármiről van szó: ének, zene. tánc. VV, Survivor) kell lennie egy éppen ott és akkor alakuló szerelmes párnak. Világos, hogy kamu, de ezzel szédítik s kétosztályos közönséget.
2017. szept. 1. 01:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Nagy Renáta a valódi neve.
2017. szept. 1. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
* Nagy Éva Renáta
2017. szept. 1. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
2017. szept. 1. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Szopogatja a vèn fütyköst elég gusztustalan.
2019. dec. 5. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!