Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Vannak Szegeden olyan lányok,...

Vannak Szegeden olyan lányok, akiket nem csak a bulizás érdekel, és lehet velük normálisan kommunikálni? 21 f

Figyelt kérdés
2017. júl. 19. 15:03
 1/7 anonim ***** válasza:
52%
Több tízezer egyetemista van, majd pont te vagy az egyetlen olyan, aki nem szeret szórakozni, csak otthon ülni besavanyodva. Volt pár ilyen csoporttársam, nem szerettek bulizni, bár ez abszolút nem függ össze azzal, hogy tud e normálisan kommunikálni
2017. júl. 19. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
84%
nem léteznek sajnos. szegeden mindenki bulizik :(
2017. júl. 19. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Hé, hé, állj! Én nem azt mondtam, hogy nem szeretek bulizni. A kérdés az volt, hogy van e olyan, akit nem kizárólag a bulizás érdekel.
2017. júl. 19. 15:30
 4/7 A kérdező kommentje:
Nem kell fikázni a kérdést, ha van véleményed tartsd meg inkább magadnak.
2017. júl. 19. 15:31
 5/7 anonim ***** válasza:
72%
Olyan nincs, felejtsd el
2017. júl. 19. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
62%
Te meg a kérdést tartsd meg magadnak. Süt belőle a lúzerség és az ostobaság. Erre mégis milyen választ vársz? Hogy igen, a kárász utca sarkától 12 méterre balra találsz egy vízcsapot, és az mögött találsz ilyen lányokat, vagy mégis mit? Ha ennyire életképtelen vagy, hogy nem tudsz normálisan ismerkedni, akkor menthetetlen vagy. De persze most felsőbbrendűnek tartod magad, mert téged nem CSAk a bulizás érdekel, nagyon egyedinek érzed magad és sajnáltatod magad, hogy jaj ebbena világban te egy meg nem értett zseni vagy és egyedül vagy. És nem a víz a h.lye amiért a kacsa nem tud úszni
2017. júl. 19. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Kérdező, ne hallgass 68%-ra.


Próbálkozz buszon, vonaton, buszmegállóban, jó tanács.

Figyeld, hogy van-e olyan lány, aki néha rád néz.


A bulizás, ha diszkóra és az alkoholizálásra érted, oda én sem jártam soha és nem csináltam. engem is zavar ez a fajta igénytelenség és eleve a tömeges szórakozási lehetőségek általánosan igénytelen kivitelezése.


Viszont pl. szombat esténként, a Stefánián a "Vár"-ban szokott lenni élőzene, ha nem is túl profi minden zenekar és egy néhányan túl erősen a sörözésre összpontosítanak, de a semminél jobb.


30/F

2017. júl. 22. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!