Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Mit kezdjek magammal?

Mit kezdjek magammal?

Figyelt kérdés

egesz nap nincs mit csinaljak

egyedul elek szinte megesz a magany az egyedullet


26 eves vagyok lany

tippeket otleteket varok

mivel toltsem a napot, mit csinaljak

ugy szeretnem hasznosnak erezni magam, buszke lenni magamra, nem ugy eltolteni a napot hogy egy tuleles volt ez is... :-(((


2017. júl. 19. 18:44
 1/6 anonim ***** válasza:
Miért nem dolgozol?
2017. júl. 19. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Siklóernyőzz, horgolj, tanulj nyelvet, járj zumbára, kerékpározz, fotózz, agilityzz, néptáncolj, íjászkodj, kertészkedj, gasztroblogolj.


Amúgy nem dolgozol, hogy az egész napod semmittevéssel telik?

2017. júl. 19. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Családod, barátaid nincsenek?

Ha tényleg tökegyedül vagy, menj és iratkozz be egy nyelv- vagy tánctanfolyamra, keress valami hobbit (pl.menj kezdőknek tartott festő/rajzszakkörre), próbálj ki egy új sportot. Manapság fillérekből kapható repjegy és szállás is, ha ügyes az ember, eredj és utazz valamerre. NEM ciki egyedül, még mielőtt valami okos bevágná.

2017. júl. 19. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:

Én is hasonlóan vagyok de azért próbálom hasznosan tölteni az időmet.


Ismerkedj emberekkel vagy kezdj el egy új hobbit. Ha nagyon unatkozol írhatsz nekem is

2017. júl. 19. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

munkanélküli vagyok



iklóernyőzz, horgolj, tanulj nyelvet, járj zumbára, kerékpározz, fotózz, agilityzz, néptáncolj, íjászkodj, kertészkedj, gasztroblogolj.



ezek jó ötletek, de sajnos anyagi korlátok miatt nehezen kivitelezhető nekem

olyasvalami lenne jó ami költségmentes

2017. júl. 20. 00:00
 6/6 anonim ***** válasza:
A horgolással még pénzt is kereshetsz (minimálisat, de az anyag ára fölött), nyelvtanuláshoz elég a net,ha van biciklid, akkor ingyen biciklizhetsz, ha van mobilod, akkor már fotózni is tudsz, ha van kutyád, akkor az agility is ingyen van, néptáncolni is lehet netről, kertészkedéssel is több pénzt lehet hozni mint amibe kerül (persze ha van kerted), gasztroblogolás szintén ingyen van. Szóval ha nem csak kifogást keresel, akkor simán belekezdhetsz ezekbe.
2017. júl. 20. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!