Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Lehetséges, hogy egy ilyen...

Lehetséges, hogy egy ilyen apróságnak tűnő dolog ilyen mélyen bennem maradjon?

Figyelt kérdés
Arról van szó,hogy tegnap le akartak húzni pénzzel amikor jöttem haza felé. Sétáltam ès beállt elém egy csávó elálva az utamat. Elkezdett mindenféle ócska kamu szöveget nyomni csak hogy adjak neki aprót. Valami kis aprót adtam neki,csak hogy ne legyen balhé,mert látszott rajta hogy bármire képes. Megyek egy 5-10 mètert erre a lámpánál leszólított még egy ember hogy nincs-e apróm ès a szokásos kamu szöveget elmondta ő is,de neki már nem adtam semmit ès gyorsan elmentem a másik irányba,a buszmegállóba. Ahogy vártam a buszt azt láttam hogy az út túloldalán összegyűltek ès kiderült hogy aki a lámpánál kèrt tőlem az az előző kèregető csávó haverja volt. Tehát megbeszèltèk hogy hogyan fognak majd lehúzni valakit,amint elhagytam az egyiket a másik már várt a lámpánál. Ès ma reggel is tök rossz hangulattal keltem fel,mert eszembe jutott hogy tegnap ezek a bűnözők le akartak húzni ès megmondom őszintén minden èletkedvem elment most.
2017. júl. 29. 06:26
 1/1 anonim ***** válasza:

Fú, egyszer velem is történt ilyen. :( 13 éves voltam és megállított egy faszi az utcán, nem hagyott továbbmenni, aztán kérte, hogy írjk alá valami aláírásgyűjtéses papírt. Na képzelheted...közölte, hogy igazából ez egy adománygyűjtés, feliratkoztam, hogy pénzzel támogatok valami random hülyeséget. Kifizettetett velem 1000 forintot. Nem mertem ellentmondani, azóta is megmaradt ez bennem. Amúgy ott szoktak most is állni a deáknál.

17/L

2017. júl. 29. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!