Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Aki nem passzol bele ebbe a...

Aki nem passzol bele ebbe a világba, ennek a világnak a szabályaiba az mit tud kezdeni?

Figyelt kérdés
Jobban kifejtem egy kicsit. Akár társasjátékot játszol,akár focit vagy egy más sportot mindegyiknek vannak szabályai. Az világban is vannak szabályok,törvények. De mi van akkor ha valakinek olyan a természete,hogy egyszerűen nem tud azonosulni ezekkel a játékszabályokkal amiket az élet szab,mert neki más az értékrendje és a gondolkodásmódja mint amit a világ elvár szabályként és törvényként. Azért vezettem le így mert talán így jobban értitek majd amit írok. Hogyha ezek a játékszabályok,akkor én nem kívánok részt venni az élet játékában,szívem szerint kiszállnék. Az indokom pedig az hogy nem tudok azonosulni ezekkel a szabályokkal,ergo nem tudok érvényesülni. Ilyenkor mégis mit tudnék kezdeni? Csak mert én bűnöző nem akarok lenni,pedig tudom nagyon jól hogy sajnos az ilyesmikből az szokott kisülni.
2017. júl. 29. 10:20
 1/4 anonim ***** válasza:

Lehetsz politikus, legálisan bűnözhetnél, bűntetlenül szegsz szabályokat, nem egy király dolog? :D


Viccet félretéve hány éves vagy? 16 évesen én is nagyon így láttam a világot, most már elfogadtam a szabályokat, csak nem mindig vagyok boldog miattuk, és nem mindig tartom be őket.

És miket szeretnél tenni, amiket nem enged a törvény/erkölcsi szabály?

2017. júl. 29. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
90%
Törvényen kívül kell élni,csak az manapság már veszélyes.Én 35 éves koromra értem meg arra,hogy elmenjek normálisan dolgozni,és belássam,hogy kénytelen vagyok néhány törvényhez alkalmazkodni.
2017. júl. 29. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Kedves Kérdező,


ha megírod, h melyik társadalmi szabályban/törvényben mi nem tetszik, akkor tudunk egérutat mutatni.



Ezt kifejtenéd: "Az indokom pedig az hogy nem tudok azonosulni ezekkel a szabályokkal,ergo nem tudok érvényesülni."?

2017. júl. 29. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Leugrik egy sörért.
2017. júl. 29. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!