Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Fiúk? Ti hogyan veszitek...

SirMoook kérdése:

Fiúk? Ti hogyan veszitek észre privátlevelezésnél egy csajon, hogy nem csaj?

Figyelt kérdés

Oké ennél hülyébb kérdésem nem lesz ma már, de kíváncsi vagyok. Máshogy írnak a csajok? Miben tűnik ez fel nektek?

És nyilván én is csak egy köcsögösködni vágyó fiú vagyok akki csak a jó tippeket várja :P

18/L



2017. aug. 6. 19:16
 1/8 anonim ***** válasza:
81%

Ha túl rámenős :D

A csajok általában nem nyílnak meg rögtön más a szóhasznáalt is.

Persze én sem vok tévedhetetlen, de aki rajtam is ki fog az már erősen szociopata.

2017. aug. 6. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
28%
Ha válaszol akkor fiú,a csajszik általános magatartás szerint baxnak visszaírni,vagy max egy gyors hideg,rideg,semmitmondó válasz jön ,vagx egy szmájli azt csá.
2017. aug. 6. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

A szóhasználatából, mondatszerkesztéséből olyan 70-90%-ban le lehet szűrni.

Vegyük a te kérdésedet: "csaj, csajok, oké, köcsögösködni". Ezeket a szavakat inkább fiúk használják.

2017. aug. 6. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Ha max 10 levél után nem váltunk facera, akkor mindegy milyen nemű.
2017. aug. 7. 02:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
61%
Én mindenhez is értek. Engem nem lehet átvernni ilyenekkel. Te is egy kínai kisfiú vagy.
2017. aug. 7. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Nehéz megfogalmazni. De tényleg annyi, hogy látszik az ember írásából. Ha nem írtad volna oda a végére hogy lány vagy akkor is szinte biztos lettem volna benne. Szóval igen, máshogy írnak a lányok :D 18/F
2017. aug. 7. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Én el szoktam képzelni a szöveget férfi meg női hangon is, és az alapján szoktam tippelni, hogy milyen nemű írhatta ki, ha nem ír nemet. De általában mindig van egy kis árulkodó szó, ami segít. Nálad mondjuk semmi olyan nincs, és elég fiúsan is fogalmaztál, de te tényleg csaj vagy.
2017. aug. 7. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Hát nekem van, hogy nem tűnik fel. Elég hiszékeny vagyok.
2017. aug. 8. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!