Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Van barátom de szeretnék...

Van barátom de szeretnék másokkal beszélgetni/ismerkedni. Ez mennyire gáz?

Figyelt kérdés

Szóval az van, hogy már 3 és fél éve van barátom akit a badoon ismertem meg. Miután összejöttünk letöröltem a képeimet meg minden, be se léptem. Viszont én mindig is szerettem neten ismerkedni. Nem párkeresés céljából (ráadásul nekem ő az első) hanem csak úgy unaloműzésből meg mert szeretek beszélgetni másokkal. Nem is feltétlenül fiúkkal akarok ismerkedni csak hát lány lányra már nem nagyon ír, kivéve ha olyan hajlamaik vannak. Mielőtt megismerkedtünk olyan jókat beszélgettem másokkal és ez hiányzik. Ugyanis nem sok ember van körülöttem akivel megértem magam.

Próbáltam már ilyen noname chat oldalra (és aki itt állandóan küldözgeti a chat linkeket privátban, az ne tegye mert már legalább ezer olyan üzenetet kaptam!) szóval próbáltam ilyen chat oldalakra felmenni de az azért nem tetszik mert mindig előröl kell kezdenem mindent meg unalmas, nem tudom mire számíthatok. Ezért jobbak a fényképesek, de azok meg általában társkeresők. A badoon van olyan lehetőség, hogy csevegni vagy barátokat szerezni akarok de mégis olyan hülyén jönne ki ha oda regisztrálnék megint, pedig már egy jó ideje fontolgatom. Neki nem mondom mert szerintem mást hinne. Pedig tényleg nincsenek olyan szándékaim. Egyszerűen csak hiányzik a társalgás olyan emberrel akivel szót értek.


2017. aug. 7. 22:57
 1/2 A kérdező kommentje:
Mármint azt nem mondom neki, hogy ezt szeretném. Ha esetleg regisztrálnék valahova azt biztosan elmondanám neki.
2017. aug. 7. 23:00
 2/2 Bihar Valatonon ***** válasza:
Nincs vele gáz, csak ott sem árt leszögezni rögtön a szándékot, mert sokan máshogy értelmezik. Ha meg képet kell felrakni, és raksz fel olyat amin a barátoddal vagy úgy meg még jobban kizárja a félreértéseket....
2017. aug. 7. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!