Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » A Bella normális becenév egy...

A Bella normális becenév egy Annának?

Figyelt kérdés

A nevem Anna, idén kezdem a gimnáziumot. Az osztályomban négy Anna van, kettőt Panninak becéznek és egyet Annának (rajtam kívül). Szerintem a nevem becézései nem illenek hozzám a Pannit kivéve...


Az előző osztályomban is két Anna volt, és ott kényszerből kaptam egy becenevet, ami annyra nem tetszett. Nem akarom, hogy úgy hívjanak az sulimban.


Új nevet kell választanom magamnak, ha nem akarom, hogy az akaratomon kívül válasszanak.


Sokat gondolkodtam a Bellán. Szerintetek szép név? Más ötlet?


Mindenre nyitott vagyok.


2017. aug. 8. 17:16
 1/5 anonim ***** válasza:
Legyél Annabella!
2017. aug. 8. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Geza.
2017. aug. 8. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
A kifejtésedet nem olvastam el, de szerintem nem normális becenév a Bella egy Annának.
2017. aug. 9. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Szerintem nem.


Viszont az Annuska becézésből lehet a Nusit vagy a Nuskát használni. Vagy Annus-t

Vagy ha tetszik, szokták még Ancsa becenéven is hívni az Annákat.

2017. aug. 10. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Az Annának sajnos nem becézése a Bella.

Ezeket dobja fel a net: Ani, Annika, Ancsi, Ancsa, Annácska, Panni, Pannácska, Panka, Anci, Ancsi, Panna, Pancsi, Nusi, Nusika

Az én Annáimat így hívom: Panka, Anci, Panni, Anka, Anni, Ancsa.

Szurkolok, hogy jó nevet találj! :)

2017. aug. 11. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!