Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Vezető képzőtt végzett cserkés...

Vezető képzőtt végzett cserkészek! Valami tipp a VK-ra?

Figyelt kérdés
Most fognak majd VK-ba küldeni és izgatott vagyok. Tudtok valami tippet vagy praktikát mondani anélkül, hogy bármi fontosabb titkot árulnátok el?

#praktika #tipp #cserkész #cserkészélet #ŐVVK #vezető képző #őrsvezető vezető képző
2017. aug. 8. 17:27
 1/3 anonim ***** válasza:
Amikor zuhanyzol, akkor soha ne fordulj a fal felé és soha ne hajolj le a szappanért.
2017. aug. 8. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Nyugodj meg. Élmény lesz, izgalmas lesz, legyél nyitott szívvel és ésszel jelen.


Miért itt vársz ismeretlenektől választ, amikor egy cserkészközösség tagja vagy, ahol a bizalomnak kéne az alapnak lennie? Kérdezd a vezetőidet!


Balu (205.)

2017. aug. 9. 05:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat :) Amúgy beszéltem már a csapatból több emberrel is, csak kíváncsi voltam mások véleményére is
2017. aug. 9. 19:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!