Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Most vajon érdeklődik irántam...

Most vajon érdeklődik irántam vagy sem?

Figyelt kérdés

Adott egy lány akire ha ráírok örömmel fogadja a közeledést, de ő rám csak akkor ír hogyha elmegyünk tarsasaggal valahova, ugyanis ő szokott engem elhivni. Itt jön képbe az amit nem ertek. Tarsaságba úgy viselkedik mintha nem is erdekelnem, nem szól hozzám viszont ha kettesbe maradunk akkor megint csak eldumalunk akármiről nincs egy perc nema csönd se valamiről mindig beszél és meghallgatja a véleményem, sőt elvárja, hogy elmondjam mit gondolok és fontos is számára.


Talán fél a társaság elött felvállalni az egeszet?



2017. aug. 9. 12:25
 1/5 A kérdező kommentje:
és szerintetek elhivjam valahova?
2017. aug. 9. 12:29
 2/5 anonim ***** válasza:
Nem értettem a dolgot, amíg meg nem láttam, milyen kulcsszavakat társítottál a kérdésedhez. Mondjuk a dolog attól nem lett egyszerűbb, de most már legalább nem is akarok ezen gondolkodni. De amúgy az lehet, amit írtál. Társaságban nem tud természetesen viselkedni, ahogyan te sem.
2017. aug. 9. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy igazából végig arra várt, hogy kettesben maradjatok. Olyankor sokkal egyszerűbb önmagunkat adni, az a személy egy időre csak a tiéd, én például ezért sem szeretem annyira a nagy társaságokat. Ha valaki szimpatikus nekem, akkor megpróbálok kettesben beszélni vele, legyen fiú vagy lány az illető.
2017. aug. 9. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
0%
Sportolni hívd el! 😃😃😃 mi baj volt azzal a kérdéssel?
2017. aug. 9. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Társaságban nyilván nem akarja, hogy azt higgyék érdeklődik irántad, hiszen, ha nem jön össze, leég az arcáról KUTIKULA.
2017. aug. 10. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!